reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Tutaj w UK jest tak,że należy to do podstawowych badań,ale musiałam podpisać zgodę na to badanie. Mogłabym odmówić i wtedy by nie robili.
 
reklama
Mi sie w sumie nikt o to nawet nie pytał.Pobrali 5 próbek krwi i dopiero jak dostałam karte ciąży do domu to doczytałam ze jedna próbka to było na HIV.
 
heja, ja po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolona :-) tak jak myslalam Mala 2 dni temu sie przefiknela i juz jest dobrze ustawiona do porodu :-) i jeszcze nizej glowa zjechala na dol :-) wiec tylko same dobre wiesci:-D:-D:-D

kolejna wizyte mam w czwartek (11.11) za tydzien jesli nie urodze a wtedy jesli nadal nic sie nie zacznie dziac to umowia mi masaz na sobote (13.11) - czyli dokladnie w dzien jak beda pelne 41 tygodni :tak: polzona przyjdzie do mnie do domu mi to zrobic :tak:

potem jeszcze drugi masaz robia, a jesli po drugim nic to do szpitala na wywolywanie..

ale nie sadze zeby byla taka potrzeba bo zamierzam urodzic do konca tego tygodnia :-D:-D:-D

a jak powiedzialam mamie ze zgodzilam sie na ten masaz to ta byla bardzo zdziwiona :-p mowila ze roznie sie o takim czyms wypowiadaja i ze ona nigdy nie miala, i ze bedzie mnie bardzo bolec i pewnie nie pomoze...
 
agatakat, na ciezarnych w UK, dziewczyny pisaly ze roznie to bywa, niektore bolalo, a inne nie, pewnie jak ze wszystkim zalezy od kobietki.. i moze tez od tego jak jest wykonane.. w kazdym razie u nas robia w szpitalu, a tez wolalabym w domku.. jesli dotrwam do wizyty w piatek to zapytam czy nie moga w domu mi tego zrobic jak cos.. no i super ze sie mala obrucila :)
 
hej :) a ja jestem po wizycie Damianko ma 3 kg i jajka wielkie jak berety hehe , już moze samodzielnie żyć i moge rodzić, ale a podstawie łozyska stwierdzil, że nie prędko..buu
 
Gratuluję wizyt :D
Agatakat - obróconko? Kurczę ja też chę!!!!
Jeszcze któraś miała dziś wizytę prawda? OCzywiście tak skrobiecie że nie nadążam, baby jedne :)))

A ja mam jutro, jak usłyszę, zobacze to się uspokoję, a dziś odebrałam posiew i czyściotko hura!!!!!

A Agrafka gratuluję dorodnych jąderek u synka :D
 
reklama
Do góry