reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Ciesze sie jak glupia, tylko zebym nie zapeszyla bo bedzie mega rozczarownie.
Kurcze wkoncu lerzalam w tym szpitalu z zagrozeniem wczesniejszym porodem to bylo by nie fajnie gdybym przenosila :)
 
reklama
Violet - gratulacje!! wrescie się doczekasz:):)

Ja po wizycie w poradni szpitalnej, u nowej gin. Wszystko ok:) KTG super, ale żadnych skurczy nie wykryło. Wszystko jeszcze pozamykane na 4 spusty. Tydzień na pewno jeszcze mam w dwupaku. W pon kolejne KTG zobaczymy czy coś się ruszy.
 
Człek się położy na chwilę a tu dobre wieści. Violett lada dzień i możesz być po....będziesz prawdziwą mamą a my tu musimy jeszcze cierpliwie czekać!
 
Violet jak ci fajowo!!! Zgładziłaś szyjkę, zrobiłaś rozwarcie i wydaliłaś czopa, ale super. Ja jutro mam wizytę, ale coś czuję że aż tak kolorowo to nie będzie.
 
reklama
nissanka - a gdzie się wybierasz rodzić? Kopernik czy Rydygier? Ja dziś byłam w Rydygierze i jestem zachwycona atmosferą i personelem:) Nie ma żadnych przeciwskazań żebym z cukrzycą u nich rodziła.
 
Do góry