reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Nie wszystkie są już wybrane, ale na pewno będzie Wojtek i Hugo.

I jeszcze jedna koleżanka bliska w ciąży w 11tc...więc nie wiadomo co u niej, ale obstawiam dziewczynę.
 
Coś Ty...o jednej dowiedziałam się że jest w ciąży jak była już w 20tc.

Tak na prawdę to z dwoma z nich jestem bardzo blisko...z jedną zapisujemy się razem na szkołe rodzenia i chodzimy na wspólne zakupki, druga to kobieta serdecznego kolegi W. i my też się polubiłyśmy.
Ale fajnie bo Szymon będzie miał kolegów w swoim wieku już od małego.
 
Rzadko się chyba zdarza że z chłopca robi się później dziewczynka, a w drugą stronę to dość częste.

Jeśli chłopiec był "zdiagnozowany" w okolicach 12-14 tygodnia, to późniejsza zmiana płci wcale nie jest taka rzadka ;-)


A jeśli chodzi o towarzystwo, to niestety nie mam żadnej ciężarnej koleżanki, może poznam jakąś fajna babeczkę w szkole rodzenia, ewnetualnie na sali poporodowej. Za to nasze dziecko będzie miało z kim się bawić, bo wśród naszych najbliższych znajomych jest jedna dziewczynka urodzona w styczniu tego roku i jeden chłopiec z października 2009. No i mieszkamy w nowym bloku, a tu jest całkiem sporo małych dzieci.
 
Witajcie :-)
Wczoraj zaliczyłam z brzuszkiem kolejną wizytę u gina i wszystko jest ok:-) Jedynie mam problem bo zaczęła się już u mnie anemia, hemoglobinę mam już 10,3 i nie toleruję tabletek z żelazem :baffled: Ale będę się starać nadrobić to jedzeniem bogatym w żelazo.
Pojawiły się już u mnie pierwsze twardnienia brzucha, ale puki są nieregularne to nie mam się czym przejmować. No i cc już potwierdzone na 100%
Niestety na USG połówkowe i poznanie płci musimy jeszcze poczekać do 30 lipca!:szok: Oby szybko zleciało.
A maleństwo już tak skacze i kopie że pod ręką można je wyczuć :-D
 
reklama
Do góry