reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Dziewczyny, zazdroszczę Wam takich szczegółowych badań... ja nie wiem ile mały waży ani mierzy :( moja wizyta trwała dziś 5 minut a i tak swoje 100zł skasował :-( na szczęście widziałam cudowną buźkę :tak: poza tym szyjka miękka ale zamknięta, ciut krótsza niż ostatnio ale mieści się w normie. Na moje bóle przepisał mega dawkę magnezu z potasem i wsio ;-) kolejna wizyta chyba dopiero 10 lutego, muszę sprawdzić bo już zapomniałam :rofl2:

Dla tych które nie widziały na fb:
Zobacz załącznik 604550
 
Monia - faktycznie wszystko widoczne. :-) Gratuluje. :*

Aśku - ale fajowski nosek ma. ;-) Gratuluje rownież. :-)

Ja dokładnie wiem w końcu w którym jestem tygodniu 23 tydzien i 4 dni, termin mi się nie przesunął dalej 11 maja. :-) Majeczce nic nie wyrosło, waży 726 g, czyli dooobrze sobie w brzuszku papusia. :-) Ja 7 kg na plusie co wdg lekarza jest naprawdę dobrą i prawidłową wagą. ;-) Poza tym mam bardzo niewyraźne zdjęcia pupki, głowy i kości udowej więc nie wstawiam. :no: Na badaniu ja nic nie widziałam, M też nic, ale lekarz śmiał się, że maleńka cały czas głaszcze się po twarzy..:-p W następnym miesiącu ide na 4d, więc może w końcu zobaczę jak wygląda i wstawie fotkę :-) Na razie cieszę się, że wszystko dobrze.:-) Aha i dostałam zezwolenie (pisemne) na ćwieczenia na piłkach od środy startuje. :-):-D
 
Aśku piękny ten twój Julian :) klejnoty widać :) więc nie ma zastrzeżeń :-p a wygibasy robi doskonałe :-D

Kasiek :) widziały czy nie widziały ale cudaśny maluszek :*

Natuszka gratulacje jeszcze raz i witamy wśród małych "gigantów" :-p
 
Melduję się po wizycie:

Lilianna zdrowa i rośnie pięknie - 740 g szczęścia. Udało się, pokazała twarzyczkę i kręciła nam się niesamowicie (bo mama zafundowała jej przed wizytą cukierka hihi :tak:). Dzisiaj prezentowała zakładanie nóżek na główkę i chciała zasłonić twarz kolankiem. Raz ułożona poprzecznie, a na koniec glówką w dół.
Wg wymiarów to 25 tydzień ciąży.
Wody płodowe w górnej granicy normy. Niestety łożysko przodujące i skraca mi się szyjka macicy.
Trzeba leżeć. Jeśli do 30 tygodnia ciąży łożysko się nie przesunie to szpital mnie czeka :crazy:
Przytyłam od początku ciąży 9 kg szok :szok: Winę za to ponosi troszkę moja tarczyca ...

Kolejna wizyta 07.02.

A oto moja gwiazda:

Obraz 056.jpg
 

Załączniki

  • Obraz 056.jpg
    Obraz 056.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Gratuluję wszystkim wizyt u ślicznych buziek na usg :D
My byliśmy wczoraj na wizycie, mały waży 665 gram,płeć bez zmian, termin porodu według USG się przesunął na 8 maja :)
Teraz tak was czytam wszystkie macie już 700-coś gramów, a o kilka dni dzieciaki młodsze ode mnie :confused:
Widać moje małe rośnie powoli, i odziedziczyło geny po rodzicach i grubiutkie nie będzie...:-)
Lekarz mówi że wszystko w porządku, na następnej wizycie nic robić nie będziemy bo nic się nie dzieje :tak:
Aha i mały jest ułożony podłużnie główkowo, łożysko na przedniej ścianie, bez cech oddzielania i bez ryzyka przodowania.
 
reklama
Gratulacje wizytek i ślicznych bobasków :)

Na prawdę pięknie widac twarzyczki na waszych fotkach. U mnie dzieć sie chował zasłaniał buzie nic nie dało się zrobić . W ogole kombinacje bo leżał plecami do nas ;-)


Ja wczoraj małam prenatalne .....


[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]Takwięc dołączam do siurkowych mamusiek [/FONT] [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]Jednaksny z obsranymi jajkami były prorocze [/FONT] [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]Ikolejny raz zawiodła mnie intuicja... byłam pewna że drugacórka [/FONT] [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]Jestemszczęśliwa ale mega zszokowana [/FONT] . Mały zdrowy wszystko prawidłowe waży ponad 400 g ;-)
 
Do góry