reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

GRATULUJĘ udanych wizyt!
ZAZDROSZCZĘ córek i synów (u mnie nadal tabula rasa...)

stazi, dbaj o siebie, no i niech Cię tam przebadają wzdłuż i wszerz ;-)
 
reklama
Szkoła super, gratuluje dziewuszki :)
Makao mi się bardzo ten Twój Jozinek podoba, pasuje też do Janka. :) Mi się jakoś wydawało, że jednak chłopaków majowych więcej, ale zobaczymy jak wszystkie bobasy odkryją co tam mają ;)
 
a to obiecany dowód :pPP

siusiak1.jpg

Józinek jak się patrzy:)
 

Załączniki

  • siusiak1.jpg
    siusiak1.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 92
Szuszunia - piszesz, że po szyciu leżenie plackiem? Mi założyli i na drugi dzień do domu :confused:

no u nas normalnie przy szwie lezy się dobę zerową (dzień szycia) dobę pierwszą i drugą - czyli trzy. dwie piewsze z basenem, ostatnia ostrożnie do toalety i spowrotem.

ja nie miałam teraz problemów z szyjką wiec szew profilaktyczny i w dobie zerowej pozowolono mi do toalety wstawac bo toaleta w moim pokoju. az polozne się zdziwily bo o czyms takim nie słyszały - "procedury są inne ale nie podważamy decyzji lekarzy".

ale nawet w moim przypadku dwa dni kroplówki zatrzymującej skurcze to obowiązek. szyjka była drażniona tym szyciem i żeby nie było skurczy...


powiedz straciatella jak w takim razie to u ciebie wygladalo? a leki jakies musisz brac?
co do twardnien to pytałam się na obchodzie - mogą być - sama takie mam i miałam..
 
witam Majóweczki
dziś wyszłam ze szpitala...nigdy więcej nie chce tam wrócić ...oprócz oczywiście porodu...ustabilizowali mi w miare ciśnienie ale stwierdzili że nie jest to spowodowane ciąża....więc zaczynam wędrówki po lekarzach:/....pozdrowienia dla wszystkich mamus...
 
super że już jesteś z nami:tak:
brownagula stazi
ja tak miałam w pierszej ciąży mdlałam na potęgę:eek: zwłaszcza a kościele autobusie gdzie musiałam stać a było dużo ludzi było to bardzo dokuczliwe bo przy tym cała się pociłam i uderzało do głowy ale lekarz powiedział że to nic groźnego teraz czasem też zdarza mi się zasłabnąć
 
reklama
Do góry