reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

szkoła gratki dziewuszki :) ale fajnie :))))))))))))
Mamusia Blaneczki najwięcej dziewczynek :)))
Makao a jednak siosior :)))) aby zdrowe i zazdroszczę ruchów, ja jeszcze czekam :-( dziwne uczucie jak się nic nie czuje a brzuch rośnie :/ 3 facetów i Ty jedna królowa :))))) fajny będzie dzień kobiet :p

Gratuluje udanych wizyt no i czekamy na resztę :)))))
 
reklama
Ja też już po wizycie ;-)
Będzie syn, lekarz był pewien na 100%, dostaliśmy zdjęcie sisiora.
Mam też niestety zrosty po cc ( oczym wiedziałam, bo wyszło na usg kontrolnym po porodzie). Ale jeden zrost dzieli macicę prawię na pół i do tej błony zrostowej częściowo przyrośnięte łożysko. Lekarz powiedział, że trzeba to obserwować, jak będzie rosła macica. Zdjęcie0267.jpgZdjęcie0265.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0267.jpg
    Zdjęcie0267.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 120
  • Zdjęcie0265.jpg
    Zdjęcie0265.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 131
I ja jestem po wizycie szyjka ładna i długa ma całe 4,5 cm więc fajnie. Na wadze jest od początku 2,5 kg:) No i będziemy mieć Hanie:) Tak się ułożyła że ja nawet widziałam od razu bo nóżki miała pięknie rozłożone:) Niestety zdjęć nie mam ale zapisana jestem na połówkowe na 23.12 i będzie razem z 3d to będziemy mieć prezent na święta:)
stazi24 na pewno będzie wszystko w porządku:) Trzymam Kciuki:)
Makao trzymam kciuki za wizytę:)
pat&mom gratuluje 20 tygodnia:)
super :) gratuluję córki :) niech rośnie zdrowo :)


Nie ma wątpliwości-siurek jest:) jutro wrzucę fotkę bo padam. Mimo napiętego brzucha szyjka mega długa 53mm i nic a nic się nie skraca. Mam oczywiście nadal polegiwać ale nic złego się nie dzieje. Synek-Józinek ma 13cm i wiercipięta z niego straszna. Lekarz namówił mnie żebym połówkowe zrobiła jednak po świętach. Zwłaszcza, że ma być 3d. Będą ładniejsze fotki i u większego dzidziusia łatwiej wszystko pomierzyć. Lżej mi, że wreszcie wiem na pewno. No i codziennie czuję ruchy synka, więc jakoś mniej panikuję. Nooo, troszeczkę:p
no pięknie, kolejny facet w domu :D gratuluję :)

witam Majóweczki
dziś wyszłam ze szpitala...nigdy więcej nie chce tam wrócić ...oprócz oczywiście porodu...ustabilizowali mi w miare ciśnienie ale stwierdzili że nie jest to spowodowane ciąża....więc zaczynam wędrówki po lekarzach:/....pozdrowienia dla wszystkich mamus...
dawaj koniecznie znać jak się czujesz i czy coś już wiadomo :) dużo zdrówka!

Gratuluje udanych wizyt i poznania plci!:tak:

U mnie jszcze 9 dni do usg:rofl2:
Ty to w ogóle chyba czekasz na usg jak na zbawienie :D ja bym nie wytrzymała takich przerw chyba :p


ja po wizycie. wszystko ok. usg jakotakiego nie było-tylko żeby serducha posłuchać, bo detektorem doktor nie mógł go złapać..mały się w chowanego bawił chyba.
super że wszystko ok :) gratuluję :)

Ja też już po wizycie ;-)
Będzie syn, lekarz był pewien na 100%, dostaliśmy zdjęcie sisiora.
Mam też niestety zrosty po cc ( oczym wiedziałam, bo wyszło na usg kontrolnym po porodzie). Ale jeden zrost dzieli macicę prawię na pół i do tej błony zrostowej częściowo przyrośnięte łożysko. Lekarz powiedział, że trzeba to obserwować, jak będzie rosła macica.Zobacz załącznik 598473Zobacz załącznik 598474
gratuluję synka! siusiak jest, nie wątpliwości ;) gratuluję :)


martuska​, ja mam wizytę z usg 23.12 :)
 
reklama
Do góry