reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

PAt&mom gratulacje synka i tego, że wszystko jest w porządku. Dzidzia rośnie w to najważniesze:)

Mamusia Blaneczki- noo gratulacje po 2 córeczkach teraz synio się trafił ;-)

Monaaams gratulacje córeczki! Też fajnie 3 laseczki będą kiedyś mieć super relacje- tylko biedny tatuś:-)
 
reklama
Gratuluje wszystkim swietnych wiesci i cudnych zdjec :)

Wlasnie zobaczylam jak mozna wrzucic zdjecie z tableta, wiec dodaje jakies takie stare, ale nie mam lepszego ;) ImageUploadedByForum BabyBoom1385311328.775123.jpg
Ogolnie potwierdzilo sie kilka razy, ze termin jednak 11 maja, a nie 20 :), wiec patrzac na to dzisiaj 16tydzien sie skonczyl :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385311328.775123.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385311328.775123.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 61
Ja jak zwykle musialam sie wylamac... bedzie trzecia dziewczynka. .. musze oswoic sie z ta mysla... wiem ze powinnam sie cieszyc ze dziecko zdrowe.. ale jedmak na razie jest gorycz... zapewne musi troszke minac zanim zaakceptuje fakt ze nie bede miala syna... calej reszcie gratuluje! !!

a ja ci tej córy zazdroszczę..
 
Hej dziewczyny ;-)
Ja dziś byłam na onkologii odebrać wyniki hpv, i niestety mam jednego z genotypów hpv wysokiego ryzyka, czyli tych onkogennych... :-(
Lekarz powiedział, że to nie zagraża w żaden sposób dziecku, ale i tak mnie ta wiadomość trochę przybiła ... :-(
Zapisał mi pimafucin 5 opakowań, mam brać 1 na noc co 3 dni, i chciał jakies tabletki doustne też zapisać ale w ciąży ich nie wolno.
Mam się zgłosić na kontrolę w marcu, na pobranie wymazu.

Ehh... ciągle coś:-(

Jedno dobre, że jutro usg, już się nie mogę doczekać ;-)
 
Witam Majóweczki!
Gratuluję udanych wizyt i zdrowo rosnących dzieciaczków w brzuszkach.
Madziulek - wyrazy współczucia, trzymaj się mocno.

Ja też jestem po wizycie, którą miałam 8 października i po stwierdzeniu przez mojego gina zbyt dużej przezierności markowej skierował mnie na test podwójny. Po ust genetycznym i testu z krwi ryzyko zespołu Downa wyszło 1:700 i z kolei ten gin (prywatnie) dał skierowanie do poradni genetyki prenatalnej.
I tu mam pytanie do dziewczyn z Trójmiasta:
Czy wiecie na jakiej zasadzie lekarze kierują na dalszą inwazyjną diagnostykę? Co trzeba mieć, aby dostać się na nią na NFZ? Gdzie wykonują amniopunkcję i jaki to jest koszt?
Nie wiem dalej ci robić?
Umówiłam się do kliniki Invicta do tej poradni i nie wiem jak to ewentualnie dalej wygląda. Jeżeli macie jakieś informacje na ten temat to proszę poradźcie coś. Dzięki.


Paula ja jestem z Gdańska, u mnie nie było żadnych wskazań na dalsze badania dlatego nie mogę Ci pomóc z doświadczenia, ale na str Invicty znalazłam coś takiego, żeby zrobić to badanie na fundusz musisz mieć skierowanie : [h=5]Uwagi:[/h]- zabieg w ramach programu profillaktyki prenatalnej NFZ - wymagane skierowanie lekarza genetyka w

- zabieg opłacany przez pacjenta - wymagane skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę. Koszt zabiegu obejmuje tylko pobranie materiału, pacjent dodatkowo opłaca Kariotyp z aminocytów.
Koszt 300zł
Amniopunkcja pod kontrolą USG - Klinika leczenia niepłodności - nr 1 w Polsce!
Wydaje mi sie że Invicta bedzie najlepsza spośród poradni prenatalnych, najlepiej zadzwoń do nich i dopytaj się jak to badanie wygląda.
Nie martw się na zapas, napewno z dzidzią wszystko jest dobrze.


Dziewczyny gratuluję pięknych maleństw, ja nie mogę się doczekać czwartku!!!!!
:-)

 
reklama
Do góry