reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Karmelowa szkoda, ze usg popsute...

Ja dziś byłam na normalnej wizycie na nfz. Polozna wziela mnie na lezanke i mówi, że spróbujemy serduszko posłuchać. No i szybko się udało znaleźć, aż zdziwiona była. Cudowny dźwięk :) Poza tym normalne badanie, cytologia i skierowanie na mocz, krew i grupę krwi. Ginka nawet się nie zajaknela o usg, tylko wyniki spisała i tyle. A od poloznej dostalam torbę z probkami, gazetkami itd. No i przyszła grzechotka z fisher price - bardzo ładna, ucieszyłam się :)
Kolejna zwykła wizyta 23.12, a na prenatalne to chyba jednak po nowym roku się umowie w to samo miejsce co byłam.
 
reklama
Martynia gratuluje wizyty, niesamowite uczucie zobaczyc dzidziusia prawda

Karmelowa najwazniejsze, ze dzidzi zdrowe a usg bedzie lepsze nastepnym razem

zosia to super, ze sie udalo znalezc serduszko, na pewno byl to piekny dzwiek
 
Karmelowa szkoda, ze usg popsute...

Ja dziś byłam na normalnej wizycie na nfz. Polozna wziela mnie na lezanke i mówi, że spróbujemy serduszko posłuchać. No i szybko się udało znaleźć, aż zdziwiona była. Cudowny dźwięk :) Poza tym normalne badanie, cytologia i skierowanie na mocz, krew i grupę krwi. Ginka nawet się nie zajaknela o usg, tylko wyniki spisała i tyle. A od poloznej dostalam torbę z probkami, gazetkami itd. No i przyszła grzechotka z fisher price - bardzo ładna, ucieszyłam się :)
Kolejna zwykła wizyta 23.12, a na prenatalne to chyba jednak po nowym roku się umowie w to samo miejsce co byłam.
to super, gratuluję udanej wizyty :) czyli na nfz nie jest tak źle... może kolejną ciążę poprowadzę sobie w przychodni :) bo teraz już gina zmieniać nie będę :)
 
No i ja po wizycie;-)u chłopaków wszystko w porządku..rosna jak na drozdzach, chcialam wrzucic foty,ale cos mi nie wychodzi..
 
Aesthete no szału nie było, wszystkiego jakoś z 20 min - łącznie z pobytem u położnej. Szybko, szybko i spadaj ;-) I oczywiście z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o to, co mnie interesowało, czyli czym można leczyć opryszczkę (wyskoczyła mi okropna na wardze) i czy to normalne, że mnie tak kości biodrowe bolą. Następnym razem pójdę z kartką, bo to jakaś masakra ;-)
Kpe007 wrzucaj, wrzucaj! :-D
 
211102_PELKA_20131121_174435_0005.jpg211102_PELKA_20131121_174435_0006.jpg
 

Załączniki

  • 211102_PELKA_20131121_174435_0005.jpg
    211102_PELKA_20131121_174435_0005.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 146
  • 211102_PELKA_20131121_174435_0006.jpg
    211102_PELKA_20131121_174435_0006.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry