reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Witam :)
Świetne Dzieciaczki :) i ciesze sie z udanych wizyt:)
Połówkowe robią od 18 do 24 tygodnia (bynajmniej u nas), ja mam 4 stycznia i mam nadzieje ze sie zalapie na sama koncowke, bo moje dziecko na kazdym usg ciagle wieksze..
W poniedzialek trafilam na pogotowie, zobaczylam malutki skrzep krwi i pognalam zeby zobaczyc co sie stalo.. Z Malenstwem wszystko dobrze, lekarz napisal mi ze moge byc nawet w 17t2d bo w koncu Male nie siedzialo na glowie a normalnie, wiec mogl dobrze pomierzyć.. Okazalo sie ze mam cos z nerkami, piasek albo kamienie :/ Czytalam ze w ciazy to normalne, trzeba duzo pic i liczyc na to ze samo sie usunie(jesli to oczywiscie piasek).. Ale sie najadlam strachu, ale najwazniejsze ze z Maluda wszystko dobrze :)
Wczoraj jeszcze moj dziadek trafil na oddzial paliatywny, jak sie wali to zawsze wszystko :(
 
reklama
Witam :)
Świetne Dzieciaczki :) i ciesze sie z udanych wizyt:)
Połówkowe robią od 18 do 24 tygodnia (bynajmniej u nas), ja mam 4 stycznia i mam nadzieje ze sie zalapie na sama koncowke, bo moje dziecko na kazdym usg ciagle wieksze..
W poniedzialek trafilam na pogotowie, zobaczylam malutki skrzep krwi i pognalam zeby zobaczyc co sie stalo.. Z Malenstwem wszystko dobrze, lekarz napisal mi ze moge byc nawet w 17t2d bo w koncu Male nie siedzialo na glowie a normalnie, wiec mogl dobrze pomierzyć.. Okazalo sie ze mam cos z nerkami, piasek albo kamienie :/ Czytalam ze w ciazy to normalne, trzeba duzo pic i liczyc na to ze samo sie usunie(jesli to oczywiscie piasek).. Ale sie najadlam strachu, ale najwazniejsze ze z Maluda wszystko dobrze :)
Wczoraj jeszcze moj dziadek trafil na oddzial paliatywny, jak sie wali to zawsze wszystko :(

Wczoraj mój gin, na info o bólach w plecach właśnie tak zareagował - że to mogą być nerki, bo często w ciąży wychodzi w nerach, to, co siedzi "ukryte", np. kamica.
Od razu zrobił mi usg nerek. Wszystko ok.
 
Witam :)
Po pierwsze gratuluję wszystkim ślicznych Bobasków :-)

Ja jestem już po wizycie, naczekałam się trochę, bo było lekkie opóźnienie, ale najważniejsze, że wszystko w porządku :)
Dzidzia leżała na brzuszku i zakrywała oczka rączkami, aktualnie ma 11,1 cm długości, serduszko bije jak dzwon :-D
Niestety zdjęcie jest bardzo niewyraźne więc nie mam co wstawiać...

Jestem mega szczęśliwa :-D :-D :-D
 
aesthete wichurka ma rację, uważaj na siebie. możesz za to przepięknie mężowi palcem pokazywać co ma zrobić:DDD taki zaawansowany ksieżniczkizm:pP
HAHAHAHAAH :D chyba to wykorzystam za tydzień :p ale nie wiem czy on da się tak wykorzystywać :p

aaale piękna dzidzia :)
A to nasze maleństwo w 12tc 3d, usg zrobione 07.11 :-). Dzidziuś miał w tym dniu 6,20 cm.
gratuluję, piękny bobas :) świetna jakość, wszystko widać :)

Nie za późno na prenatalne?
albo za wcześnie :D

Bo na te z I trymestru to już za późno, a na II trymestr jeszcze za wcześnie. Sprawdzałam, że to powinien być 18-20 tydzień.
mi lekarz mówił że drugie prenatalne koło 23 tygodnia :>


Witam :)
Świetne Dzieciaczki :) i ciesze sie z udanych wizyt:)
Połówkowe robią od 18 do 24 tygodnia (bynajmniej u nas), ja mam 4 stycznia i mam nadzieje ze sie zalapie na sama koncowke, bo moje dziecko na kazdym usg ciagle wieksze..
W poniedzialek trafilam na pogotowie, zobaczylam malutki skrzep krwi i pognalam zeby zobaczyc co sie stalo.. Z Malenstwem wszystko dobrze, lekarz napisal mi ze moge byc nawet w 17t2d bo w koncu Male nie siedzialo na glowie a normalnie, wiec mogl dobrze pomierzyć.. Okazalo sie ze mam cos z nerkami, piasek albo kamienie :/ Czytalam ze w ciazy to normalne, trzeba duzo pic i liczyc na to ze samo sie usunie(jesli to oczywiscie piasek).. Ale sie najadlam strachu, ale najwazniejsze ze z Maluda wszystko dobrze :)
Wczoraj jeszcze moj dziadek trafil na oddzial paliatywny, jak sie wali to zawsze wszystko :(
najważniejsze że wszystko ok z dzidziusiem :) ale ciekawe z tymi plecami.. ja mam niesamowite bóle, chyba też powiem lekarzowi, bo nie podejrzewałam nawet że to coś z nerkami może być :/
przykro mi z powodu dziadka :( i trzymam za niego kciuki :*

Witam :)
Po pierwsze gratuluję wszystkim ślicznych Bobasków :-)

Ja jestem już po wizycie, naczekałam się trochę, bo było lekkie opóźnienie, ale najważniejsze, że wszystko w porządku :)
Dzidzia leżała na brzuszku i zakrywała oczka rączkami, aktualnie ma 11,1 cm długości, serduszko bije jak dzwon :-D
Niestety zdjęcie jest bardzo niewyraźne więc nie mam co wstawiać...

Jestem mega szczęśliwa :-D :-D :-D
gratuluję! :) cieszę się, że wszystko ok :) i jaki bobas duży :O nasza to ostatnio 8 cm miała :)
 
madziulek20 - ja doskonale wiem co to problem z nerkami- mam kamice szczwainowa..

jesli u Którejś z Was jest podejrzenie o jakis piasek i wogole jesli martwicie sie o nerki to polecam zakupic sobie Magnez z Witamian B6 - bo wlasnie to jest polecane przy kamicy - i by zapobiegac zlogom w nerkach;)
i-chela-mag-b6-mama-30-kaps.jpg
 
reklama
szaro, ponuro i sennie... aż mi się nic nie chce, marze o tym, żeby teleportować się na ciepłą plażę... echh...
a w piątek usg 3d :) jupi!
 
Do góry