reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Ja takowe zaleceni dostalam od Nefrologa a Ginekolog potwierdzil - tak wiec łykać mozna smialo i dzieki temu mozna uchronic sie od piasku w nerkach :) Ps. Dodam, ze za dzieciaka kiedy "cos mnie bolalo"- bo nie wiedzilam ,ze to nerka lekarze sie na mnie juz patrzyli jak na dziwologa - i mowili, ze wymyslam bo w zwyklym badaniu moczu nic nie wychodzilo.. dopiero Nefrolog zalecila badanie - dobowa zbiorka moczu z kwasem i nagle sie okazalo ,ze norma wynosi 200 jednostek a u mnie bylo "tylko" 1200 wiec Ona tylko odrzekla- no jak to dziecko ma nie bolec.. na szczescie jeszcze nie zdazyly sie wytworzyc kamienie- ale jesli od czasu kiedy jem magnez z wit B6 - bole rzadko sie pojawiaja ale warunek trzeba duzo pic- najlepiej zwykla wode mineralna - ja w ostrym stanie pilam okolo 5 litrow dziennie;0
 
A ja dziś dzwoniłam na onkologię i są już moje wyniki HPV i pobranych wycinków... ciekawe co tam wyjdzie. Martwi mnie to, bo cytologię miałam I grupę, a tu jednak coś nie gra ... W poniedziałek jadę do Bydgoszczy to odbiorę ale tak już nie mogę wytrzymać z ciekawości ...

A tak w ogóle, właśnie patrzyłam na moje skierowanie na usg i tam mam napisane usg połówkowe, dopiero to zauważyłam.. ale ja będę dopiero 17+1 ... przecież to za szybko :/ bo wszędzie mi wpisują tygodnie ciąży według miesiączki, a mój dzidziuś jest niecałe 3 tygodnie młodszy ... i wszystkie badania mi się przesuwają :wściekła/y:
 
Hej :)
Melduje się po wizycie.
Właściwie nic nowego się nie dowiedziałam, tyle, że dzidzia bardzo ruchliwa. Nie znam płci ani wymiarów, bo popsuło się USG i miałam tylko szybkie przez sondę dopochwowa, żeby tylko zobaczyć, czy z dzidzią ok.
Wyniki super, obciążenia już więcej nie muszę robić, bo wynik świetny w/g lekarza.Uff
Zbadał mnie jeszcze na fotelu szyjka wysoko, zamknięta.
To tyle :) Mam zdjęcie główki i twarzyczki ale średnio wyraźne. Najwyżej późnej wrzucę.

Edit:
Wyszło niewyranie, i dzidzia wygląda jak jajowatogłowy kosmita, ale lekarz powiedział, że to tylko takie złudzenie.
 

Załączniki

  • Snapshot_20131121.jpg
    Snapshot_20131121.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Witam :)
Po pierwsze gratuluję wszystkim ślicznych Bobasków :-)

Ja jestem już po wizycie, naczekałam się trochę, bo było lekkie opóźnienie, ale najważniejsze, że wszystko w porządku :)
Dzidzia leżała na brzuszku i zakrywała oczka rączkami, aktualnie ma 11,1 cm długości, serduszko bije jak dzwon :-D
Niestety zdjęcie jest bardzo niewyraźne więc nie mam co wstawiać...

Jestem mega szczęśliwa :-D :-D :-D

Hej :)
Melduje się po wizycie.
Właściwie nic nowego się nie dowiedziałam, tyle, że dzidzia bardzo ruchliwa. Nie znam płci ani wymiarów, bo popsuło się USG i miałam tylko szybkie przez sondę dopochwowa, żeby tylko zobaczyć, czy z dzidzią ok.
Wyniki super, obciążenia już więcej nie muszę robić, bo wynik świetny w/g lekarza.Uff
Zbadał mnie jeszcze na fotelu szyjka wysoko, zamknięta.
To tyle :) Mam zdjęcie główki i twarzyczki ale średnio wyraźne. Najwyżej późnej wrzucę.

Edit:
Wyszło niewyranie, i dzidzia wygląda jak jajowatogłowy kosmita, ale lekarz powiedział, że to tylko takie złudzenie.

gratuluję dziewczyny:))
 
reklama
Do góry