reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Lawendowy bóle głowy też mnie męczą i gin mi przepisał paracetamol w czopkach który pomógł co uważam za cud bo mało co pomaga:-)
Pępowina pomiędzy nóżkami była ma usg więc nie wiem kto tam mieszka, uparty ten mój Bobik:-D
Zosia na grzybicę dostałam pimafucin który mam brać razem z ginalginem a jak pimafucin skończę to clotrimazol w czopkach też z ginalginem by zabić grzyba raz a dobrze, a potem lactovaginal raz na kilka dni by zapobiegac nawrotom:| obawiam się że u mnie te infekcje będą wracač, taka moja uroda niestety:-( ma pyt gina czy po stosunku infekcja się nasila, razem z Połówką wybuchliśmy śmiechem "po czym? " już nie pamiętamy nawet co to sex:-/
 
reklama
Lawendowy bóle głowy też mnie męczą i gin mi przepisał paracetamol w czopkach który pomógł co uważam za cud bo mało co pomaga:-)
Pępowina pomiędzy nóżkami była ma usg więc nie wiem kto tam mieszka, uparty ten mój Bobik:-D
Zosia na grzybicę dostałam pimafucin który mam brać razem z ginalginem a jak pimafucin skończę to clotrimazol w czopkach też z ginalginem by zabić grzyba raz a dobrze, a potem lactovaginal raz na kilka dni by zapobiegac nawrotom:| obawiam się że u mnie te infekcje będą wracač, taka moja uroda niestety:-( ma pyt gina czy po stosunku infekcja się nasila, razem z Połówką wybuchliśmy śmiechem "po czym? " już nie pamiętamy nawet co to sex:-/

Wy nie pamietacie co to sex, a moj maz to za mna nie nadaza ostatnio:-D W zyciu mi sie tak nie chcialo jak podczas ciazy:zawstydzona/y:
 
Lena_no, ufff :-), bo już myślałam, że ze mną coś nie tak :tak:
Mam tak samo, jak Ty.

Struss, a clotrimazolum można stosować???? Bo mi gin powiedziała, że jeszcze nie i jedyne, co jest bezpieczne, to pimafucin w maści
i w globulkach. I faktycznie, po globulkach jest ulga i poprawa na kilka dni, a potem znów wszystko wraca.
 
Lena_no, ufff :-), bo już myślałam, że ze mną coś nie tak :tak:
Mam tak samo, jak Ty.

Struss, a clotrimazolum można stosować???? Bo mi gin powiedziała, że jeszcze nie i jedyne, co jest bezpieczne, to pimafucin w maści
i w globulkach. I faktycznie, po globulkach jest ulga i poprawa na kilka dni, a potem znów wszystko wraca.


ja clotrimazol stosowalam na samym poczatku ciazy :) ginka zalecila
 
Czesc Dziewczyny wreszcie i ja po swoim scanie ;-) wszystko wporzadku raczej dzidza ruchliwa niesamowicie ze nie dala sobie zrobic pomiaru karku musiala sie z nim meczyc jakies 15 min od kad weszlam nie chcialo wspolpracowac:D mierzy 73.8 mm ladne dorodne jak dla mnie . Pepowinke ma bardzo krecona lekarz powiedziala. A pomiar karku mamy 3mm i sie martwie bo norma to 2.5 na wikipedii sprawdzalam pobrali mi tez krew i mam czekac do konca tygodnia na wynik ....pytalam ja mowila ze jest lovley baby ...okazalo sie ze dzidzia wieksza o 3 dni i jestem 13+3 dzis a termin mam na 16 maja
 
Już można clotrimazol bo II trymestr wszedł;-) i faktycznie po pimafucinie tylko chwilowa ulga wiec tym razem mam nadzieje dobić grzyba raz na zawsze bo mnie już męczy ta infekcja:-(

Zqzdroszczę tak Lena, mi też się chce a nie mogę:-(
 
A to prawdopodobnie nasz Synus bo widzialam noba -stozka ale lekarz nie potwierdzila bo powiedziala ze to na 50% w tym tyg mozna cokolwiek zobaczyc :D i oni nie mowia dopiero na drugim usg ktore mam 2 stycznia o10:30 :)
 

Załączniki

  • 1384189260582.jpg
    1384189260582.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Czesc Dziewczyny wreszcie i ja po swoim scanie ;-) wszystko wporzadku raczej dzidza ruchliwa niesamowicie ze nie dala sobie zrobic pomiaru karku musiala sie z nim meczyc jakies 15 min od kad weszlam nie chcialo wspolpracowac:D mierzy 73.8 mm ladne dorodne jak dla mnie . Pepowinke ma bardzo krecona lekarz powiedziala. A pomiar karku mamy 3mm i sie martwie bo norma to 2.5 na wikipedii sprawdzalam pobrali mi tez krew i mam czekac do konca tygodnia na wynik ....pytalam ja mowila ze jest lovley baby ...okazalo sie ze dzidzia wieksza o 3 dni i jestem 13+3 dzis a termin mam na 16 maja

no to super, gratulacje :) najważniejsze, że wszystko ok :) i jaki już duży :D
co do seksu, to ja mam najbardziej ochotę rano, więc w grę wchodzą tylko dni kiedy M ma wolne :/ bo wieczorami padam na pysk.
 
Do góry