reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

mamusia Blaneczki gratuluję udanej wizyty :) Śliczne maleństwo :) Mi też nie chcieli teraz powiedzieć :p Na połówkowym będe wiedzieć :)


Cieszę się, że nie jestem sama z tym podwyższonym libido:-) Mój mąż wniebowzięty, a ja nie mam pojęcia nawet jak nad sobą zapanować:zawstydzona/y:Cały czas mi się chce:szok:
 
reklama
gratulacje wizyt śliczne zdrowe maluszki:-) ja to mam różnie z moim libido ale na pewno lepiej niż na początku jak miałam dolegliwości od kiedy czuję się lepiej mój M korzysta ;-)
 
Jestem już po wizycie :)
Dzidzia ma 7,2 cm i jest duża jak na ten tydzień bo wychodzi 13 t 2d. Przezierność 1,2 mm. Kość nosowa obecna. Cały czas lezała tyłem i po turecku więc mimo, że doktor bardzo chcial podejrzeć płeć to się chowała. Chociaż dr swtierdzil, że : póki co nic nie dynda"
20131112_085940.jpg
 

Załączniki

  • 20131112_085940.jpg
    20131112_085940.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 67
Hejo! Mam dziś wizytę. Czy w 13 tygodniu będę miała przez brzuch czy dopochwowe ? Zwykle ubierałam dłuższą bluzkę jak wiedziałam że muszę się rozebrać a teraz nie wiem ;)
 
To mam nadzieję że też tak będzie i moje fałdy tłuszczu to umożliwią :p. Czy to badanie przez brzuch czuć mocno - w sensie czy mocno uciska brzuch ? :p
 
Mi na prenatalnym tak uciskał brzuch że potem do końca dnia czułam lekki dyskomfort:-( ale ostatnio jak byłam to nie wciskał tej głowicy tak głęboko i wcale nie było tak źle:-)
 
reklama
Ile kosztuje USG oceny przyzierności karkowej itd. ? Ponieważ mój lekarz dał mi namiary na USG 3D/4D a niestety w tej chwili mnie na to nie stać, a wiem ze można to samo uzyskać w zwykłym USG 2D.
 
Do góry