reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
ale macie ładne te dzieciaczki takie już bardzo dokładnie widoczne, mój to się skupany tak ciągle chowa, że ledwo co go widać:(
mam wizyte we czwartek to może ładnie się pokaże w końcu!
 
Ile kosztuje USG oceny przyzierności karkowej itd. ? Ponieważ mój lekarz dał mi namiary na USG 3D/4D a niestety w tej chwili mnie na to nie stać, a wiem ze można to samo uzyskać w zwykłym USG 2D.

Przezierność karkową mierzy sie tylko usg 2d. 3d/4d jak mi mówiła lekarka nic wielkiego medycznie nie wnosi, tylko taka atrakcja wizualna :) a ja płaciłam jakieś 170 zł.
 
U mnie libido roznie raz chce raz nie - ale jakbym sama nad tym nie panowala- zaskakuje mnie hehe
Pampuszek
przeziernosc karowa etc - to sie robi na USG 2d a nie tych bajeranckich 3/4 d- to jest zbedne to tylko dodatkowa atrakcja - ja jednak za USG prenatalne 2 d placilam 250 - na chwilie wlaczyl nam tez 3 d i tyle., jednak w roznych miastach ceny sa rozniaste z tego co czytalam od 150 do 300 zl te USg sie wahaja wiec szukaj;O
 
Pampuszek, jak ja byłam na prenatalnym to dr powiedział, że jestem szczupła, więc zrobimy przez brzuch, chwilę tam pomajtał i jednak kazał się rozebrać i robił dowcipne, a potem znów przez brzuch. Więc to chyba nie ma reguły ...
A płaciłam 150 zł w Bydgoszczy :)
 
reklama
001.jpg
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 91
  • 001.jpg
    001.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 112
Ostatnia edycja:
Do góry