reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

No moim zdaniem sa super, obliczone ryzyko jest bardzo niskie. zly wynik jest powyzej 1:300 (w sensie np. 1:250), a u Ciebie p-stwo jest bardzo niskie. Ale zaznaczam, ze ja tez nie bylam jeszcze u lekarza z moimi. Mysle, ze nie masz sie czym martwic :)


Dziewczyny, czy ktorejs z Was wyszlo, ze macie bakterie w moczu? Ja robilam wczoraj badania i mam wlasnie cos takiego :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
stazi gratuluję udanej wizyty :*


Magda ja prez praktycznie całą ciąże z synkiem miałam bakterie w moczu spowodowanymi nawracającymi zapaleniami pęcherza :/
 

wszystkie wyniki wręcz idealne. większość mieści się w pięćdziesiątym centylu. jedynie wymiar dwuciemieniowy w dolnej granicy ale w normie (oczywiście nie przejmuj się tym bo wszystko w normie, ja sama jakieś pomiary też miałam w dolnej granicy)
jeżeli chodzi o ryzyko wystąpienia wad to widać że po dokładnych badaniach krwi i zrobieniu pomiarów wynik jest o wiele lepszy niż ten statystyczny dla kobiety w twoim wieku - więc super!!!
 
uff... to mnie uspokoiłyście :)

Magda, ja to się nie znam na tych wynikach tak szczerze. Wczoraj odbierałam mocz i morfologię i widzę w morfologii że mam WBC minimalnie wyższe, bo norma jest 4.00-10.00 a ja mam 10.42 i jeszcze LYMPH% mam ciut niższy bo norma jest 24.00-45.00 a ja mam 23.90. Ale to takie znikome różnice więc się nie martwię.
W moczu mam wszystko "nieobecne", PH mam 7.00 i w osadzie jest napisane:
Nabłonki wielokątne-płaskie: Pojedyncze wpw.
Leukocyty: 0-2 wpw.
Inne: Bakterie, Nieliczne wpw.

ale co to znaczny to nie mam pojęcia :p
 
uff... to mnie uspokoiłyście :)

Magda, ja to się nie znam na tych wynikach tak szczerze. Wczoraj odbierałam mocz i morfologię i widzę w morfologii że mam WBC minimalnie wyższe, bo norma jest 4.00-10.00 a ja mam 10.42 i jeszcze LYMPH% mam ciut niższy bo norma jest 24.00-45.00 a ja mam 23.90. Ale to takie znikome różnice więc się nie martwię.
W moczu mam wszystko "nieobecne", PH mam 7.00 i w osadzie jest napisane:
Nabłonki wielokątne-płaskie: Pojedyncze wpw.
Leukocyty: 0-2 wpw.
Inne: Bakterie, Nieliczne wpw.

ale co to znaczny to nie mam pojęcia :p

Aesthete nie przejmuj sie tym moczem wg mnie jest ok. Ja w ostatnim miałam i liczne bakterie i leukocyty za wysokie i kazał mi robić posiew ale na szczęście wyszło wszystko ok
 
wichurka, ja miałam robioną cytologię i posiew na drugiej wizycie i wszystko wyszło ok :)

jejku, dziewczyny, mi plecy się takie pryszczate zrobiły, że już nie wiem jak z tym walczyć :(
 
Magda mi ostatnio wyszły poraz kolejny dość liczne bakterie, pojedyncze erytrocyty i 0 -2 leukocyty brałam urosept i pije wode jana a dodatkowo jem żurawine;-)teraz jeszcze będę powtarzała mocz więc zobaczymy
 
Dziewczyny dzieki za odpowiedz. A ten urosept mozna bez konsultacji z lekarzem, czy myslicie, ze lepiej pokazac te wyniki? Bo u mnie jest napisane, ze liczne bakterie :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny dzieki za odpowiedz. A ten urosept mozna bez konsultacji z lekarzem, czy myslicie, ze lepiej pokazac te wyniki? Bo u mnie jest napisane, ze liczne bakterie :(
te bakterie jeszcze o niczym nie swiadczą... pojemnik mogl nie być jałowy, zanim doniosłaś pojemnik mogły się namnożyć, u ciebie że tak powiem od zewsznątrz mogły być bakterie... powodów jest wiele... ważny jest posiew, który często wychodzi ok.
ja ostatnio miałam PH zasadowe tj 8 a granica jest do 7 i gin profilaktycznie kazał mi łykać żuravit (sproszkowana żurawina) dwa razy dziennie, bo ph zasadowe to już taki stan "przed infekcyjny"
 
Do góry