reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Ja na pęcherz zażywałam Urosept, bo za kazdym razem cos, ost przepisal mi jeszcze jedna saszetke do wypicia ale nie pamietam jak sie to cos nazywalo... Teraz we wtorek ide sprawdzic czy jeszcze cos tam mam, a w czwartek wizyta i zobacze na usg moje Dziecie ;-)
 
An_Ka
user-offline.png.pagespeed.ce.NmJek8_sKn.png
- fajnie ,ze nie tylko ja bede czekac;P

Ps. u mnie w moczu tez wyszly liczne bakterie ale reszta ok- mam powtorzyc poki co badanie i tyle.., nic na to nie dostalam..
 
ja w moczu też miałam liczne bakterie i jakieś fosforany czy coś, ale pani gin nic mi nie przepisała. może tak raz na jakiś czas trzeba będzie zażyć ten urosept :tak:
 
Gratulacje z udanych wizyt. Ja mialam ok wyniki ale pewnie jak pojde we wtorek to mi przepisze moczi morfologie:-)
Moja kuzynka miala tydzien temu liczne bakterie dostala skierowanie na posi i wyszlo ze ma coli. ale dostala urosept. I jak narazie jest ok. Ona jest w 12 t. Wiec na tym samym etapie.
 
reklama
Magda ja na to brałam tabletki z żurawiny, ale i tak to cholerstwo powracało. Czy niebezpieczne to nie wiem. Mimo wszystko mój synek urodził się zdrowy.
 
Do góry