reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

puipui, z mierzenia tez mam zmniejszona 34 cm na 36 tyg i skierowała mnie na USG, tylko trzeba czekac od nich list, a u Ciebie super ze juz w czawartek... jak jutro nie dostane listu, to zadzwonie do położona bo ile mozna czekac, czekam juz od tygodnia...
 
reklama
Lakara, sama się zdziwiłam że tak szybko. Przy mnie dzwoniła do szpitala i nawcześniejszy był właśnie czwartek. Godzina po południowa 3.15 wiec nie jest najgorzej.
Lakara, a ty troche czekasz już na ten list. Pamiętam, że tobie też sie nie zgadały centymetry, ale myślałam że już byłaś na usg...
 
Noi ja juz po..
Lilija nie no ja chyba startuje na największego sierpniowego bobasa ever ..
Nie wiem jak poszczególne wymiary znaczy ile do przodu bo ja raport dostaje dopiero po 2-3 dniach na moj profil online..
Ale mowi mi ona ze bedzie big baby ale przy cukrzycy to raczej sie zdarza.. Noi ze warzy jakies 8 pounds 3ounces ale ze różnica błędu jest +- 1funt, i tak wychodzi 3600-3700 po przeliczeniu.. Nie no załamka a my jesteśmy 35t 5d.. I juz mam stracha ze zakończy sie to ale cc, a ja nie chce :/ bo jeszcze tyle czasu przecież to urośnie :/ musze ciuszki wymieniać chyba jednak te co sie da..
 
Oczywiście na usg to on słodko śpi i ma wszystkich w pupce :p udało sie jedno zdjęcie buźki zrobić.. ImageUploadedByForum BabyBoom1438119601.923763.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438119601.923763.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438119601.923763.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 58
buźka słodka, mi też jak czekam na wizytę u lekarza to mała kopie, a jak robione jest usg to nagle śpi i się chowa przez zdjęciem.
 
Dziewczyny zalamalam się, odebrałam wynik gbs. Wyhodowano streptococcus agalactiae, wzrost obfity. Co teraz?! Naczytalam się w necie różności, jestem przerażona. Siedzę i rycze ;(
 
Fiołka nic sie nie martw, i nie placz bo nie ma o co. Na prawde.

Ja miałam z Jocha. przed porodem podali mi antybiotyk dożylnie. Po porodzie obserwacja. Nic sienie wydarzyło.
 
reklama
Fiolka!!
Moja bratowa teraz rodziła tez z Gbs!
-
antybiotyk dostała dożylnie podczas porodu i koniec. Po problemie.
wsztstko bedzie ok!
 
Do góry