reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Współczuję lilija, niestety coraz gorzej z empatią u lekarzy, jeszcze jak chodzisz prywatnie do swojego to super ekstra, ale jak trafisz do szpitala to pacjentów jak na taśmie traktują :( trzeba było gnata wyciągnąć i powiedzieć że ma zmienić ton bo za hormony ciężarnej nie odpowiadasz :p:p
Z drugiej strony wszystko dobrze z małym i to najważniejsze a i waga całkiem przyzwoita :)
 
reklama
Tak jest Panikara, najważniejsze że z małym wszystko OK. Sam jednak fakt,że babka mi próbowała ustalać gdzie mam rodzić, co mogę itp no szlak mnie lekko trafił.
 
Lilija.... No taktem ani empatia to ona nie grzeszyła. Najważniejsze ze all good!

Kasietta, dobre wieści.
 
Lilija na dodatek Ci lekarze to są przyzwyczajeni do tego, że mogą sobie gadać a nikt im nie odszczeknie.

Ja dziś zadzwoniłam do szpitala i ponownie umowilam się na wizytę, by poustalac coś na temat porodu. Może tym razem pójdzie lepiej.
 
Lilija nawet nie chce podejrzewać ile moze mieć ale urósł na pewno.. Miesiąc temu miał z 2300 wiec ciekawe..
W razie czego niektóre mniejsze ciuszki dam rade wymienić na większe.. Wole to niz ubrać raz chyba..
 
reklama
bunia nie martw sie, mi sie synek urodzil na 3950, 56cm dlugi a i tak na poczatku dobre byly na niego tylko najmniejsze ciuszki co mi sie wydawaly strasznie male, i teraz tez mam takie bo sie przydadza na poczatek
 
Do góry