reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Anney - Tyłek ciężarnej, usta jak dmuchane... proponuje kupić coś na wstrzymanie, bo po 3 minutach to tej szyjki Ci za bardzo nie rozciągnie :p

Magducha najważniejsze aby wyszła cała i zdrowa, a czy teraz czy w 40...tyle czekałaś, tyle się udało donosić - you know what I mean?

Mnie też w pip wkurza jak prawie każdy kto mnie widzi pyta kiedy rodzę, a bo sąsiadka miała w 9 miesiącu brzuch jak w piątym, a to inna urodziła szybciej i inne srutu tutu gaty z drutu. Wkurzają mnie ich miny zdziwienia,że jeszcze nie urodziłam a wygladam jakbym z pół roku przenosiła. Ostatnio nie wychodzę na osiedle za bardzo, bo mi żyłka pęknie z nerwów jak jeszcze raz to usłyszę.
 
reklama
I nie mow o antykoncepcji bo mi lekarz zaczął o tym mowić wczoraj.. Znaczy mowić o planowaniu rodziny, zeby jak to ująła "po porodzie cieszyć sie życiem i maleństwem a nie pilnować i stresować" Eh :D
 
Ja pitole, ale pogoda, zdycham dzisiaj na maksa... dzisiaj nie chciałabym urodzić, jak sobie pomyślę o nieklimatyzowanym szpitalu, ble...
 
Love badali ci dlugosc szyjki ? Czy Ty o rozwarciu piszesz ?

Anney to wklej tylko dla ludzi ktorzy beda miec link :) i wyslij na zamknietym heh. .no musi byc taniec!
 
Akuku zbadali mnie i powiedzieli ze rozwarcie na 2cm i szyjka tez jeszcze nie zgladzona i ze 2cm długa jeszcze a z godzinę później miałam 3cm i juz zgladzona. W wypisie ze szpitala mam wpisane ze mój poród trwał nie co ponad 2 godziny.
 
Tutaj wpisane jak długo każda faza trwała
 

Załączniki

  • 1437586075375.jpg
    1437586075375.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 50
Aa to nawet nie wiedzialam ze palpacyjnie to moga wyczuc.
Taak to Ci wyliczyli dlugosc porodu.. hehe a to co w domu sie nameczylas to twoje. Ile wg Ciebie twarl porod ?
 
reklama
Nareszcie doczekałam się wizyty i...chyba jako jedyna z Was nie mam żadnego rozwarcia!
Dr uprzedził, że nie będzie to malutki kurczaczek bo już teraz jest jakby dwa tygodnie większy niż być powinien (to 35tc a mały duży jak na 37tc), waży sobie 2700g więc dr szacuje, że waga urodzeniowa będzie wynosić ok 3700/3800g (pierwszy synek ważył 3940g), także masakra! Moja waga na szczęście stanęła w miejscu, tak jak miesiąc temu nadal mam 8kg na plusie :) ciśnienie super, glukoza też, mocz idealny! no i dr powiedział, żebym się na szybszy poród nie nastawiała, co najwyżej kilka dni przed terminem, ale to max i to tylko ze względu na fakt, że to druga ciąża...
 
Do góry