reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Werci jak na 41 tc to normalna waga ;) moj alex 3400w 40+2
Ciekawe cY faktycznie maly bedzie duzy haha ;)

Ja po wizycie.. zostalam przebadana w zdloz i wszerz przez STUDENTKE..
A wiec tak.. mala jest hlowa w dol.. krew pobrali naeet nie wiem na co..nie pytalam.. cisnienie ok.. mocz ok.. wielkosc brzucha 37cm! Mala wychodzi wg tego z poza iatek centylowych.. tylko tak.. zawsze mierza wielkosc brzucha odrazu jak sie klade ..a ta najpierw wymacala dziecko i na koncu mierzyla brzuch jak juz wszystko sie podnioslo.. i do tego pyta soe mnie gdzie masz kosc lonowa ? W doopie! Takze nie wierze temu pomiarowi..ale mala jest poza siatkami wiec mam nadzieje ze w szpitalu nje beda sie klocic o usg.. zaraz zadzeonie i zaptam czy maja wczesniejszy termin.. najlepiej na dzisiaj hahaha. W co watpie.
Jak znowu bede miec takie skurcze mam dzeonic i jechac to sprawdzic bo takie porody postepuja bardzo szybko..
Nastepna wizyta za 3 tyg :D jak dotrwam haha.

A glowka jest free ale podobno to normalne przy kolejnych ciazach. I ze mimo wszystko moze sie zaczac w kazdej chwili.
Co sie zgadza z emilkiem bo tez mial free i mialam nie urodzic w najblizszym czasie.. a jednak urodzilam..
 
reklama
Wychodzi na to ze jesli w terminie to mala bedzke miala 5kg!
 

Załączniki

  • 1437130671308.jpg
    1437130671308.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 37
Z Ala podczas ostatniego usg waga szacowana była na 3900, wiec ja wiem, że te pomiary są orientacyjne, jedyna różnica jest taka, że ja czuję gin przez brzuch ibwiem, że jest duży :)
 
Akuku hahahahahahah
No kolos ci rośnie (siatki centylowa niech sobie w doope wsadza!! )

Kiedy będziesz znała termin usg?


Ja po echu serca. Nie mam żadnej wady serca, wiec tomcos innego.

Uff i nie uff, bo szukamy dalej.

Akuku, mi dziś znow mierzyli brzuch i mam 35cm. O znow jestbtwardy. Wlasnie
Czekam na ktg.
 
Anney ja dwa tyg temu mialam 33 cm a teraz niby 37cm hehe
Termin usg wyznaczony mam na piatek za tydz.. ale chcialabym by zrobili mi szybciej bo czy ja dotrwam ten tydzien ? Nie wiem.. a jak zapytalam czy w razie jakby sie zaczelo to czy zrobia usg to powiedziala ze nie bo wymacaja czy mala jest w dobrej pozycji bla bla.. ja chyba zadzwonie ze mam skurcze dzisiaj i niech mnie zbadaja.. najwyzej powiem ze minely.. mam skurcze w sumie..ale chyba nie regularne ..zaraz bede mierzyc czas miedzy..
 
Nie wiem anney czy ciśnienie mam niskie czy to jakieś objawy zbliżającego się porodu, jest mi słabo, mam nudności.. Od wczoraj te moje bóle okresowe zrobiły się bardziej bolesne.. W nocy spałam normalnie a wstałam i znowu to samo.. Mam wrażenie ze zaraz zemdleje
 
reklama
Do góry