reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Love co sie dzieje ? Moze podjedz do szpitala niech cie podlacza do ktg sprawdza cisnienie itd.. bo z cisnieniem tez nie powinno byc za niskie..ani za wysokie.
 
reklama
Love moze podjedz sprawdzoc. Ja zaraz zadzwonie i powiem ze mam skurcze nieregularne ale ze to kedyny czas liedy moge sprawdzic co i jak bp m na noc do pracy..
 
Loveboiled też mi się wydaje, że się zaczyna [emoji4] Jedź do szpitala przynajmniej będziesz spokojniejsza.
Anney kciuki za bratową!
Akuku za wcześniejsze usg [emoji4]
 
Love oczyszczasz się przed porodem. Kciuki więc, nie wiem jednak czy opłaca Ci się już jechać na ip. Masz ciśnieniomierz? Tego ciśnienia bym się bała najbardziej, ale jakby było ok to bym poczekalam aż się rozwinie sytuacja.

Anney kciuki za badania i właśnie pije kompot czereśnie za wasze zdrowie! Chlust!

Akuku też Myslalam dziś o jakieś siemię aby mnie przebadali w weekend i chyba jutro albo pojutrZe coś wymysle.
Jak się czujesz teraz? Jak skurcze?

Wierci mój mały w 34 tc miał wagę ponad 2800 więc będzie też około 4 w terminie :-)

Michasia moje gratulacje! Napisz później jak.minął poród , ucaluj maleństwo!

Pozostałe dziewczyny jak się czujecie?

Mój mały dziś się tak wypycha ze aż czasami boli.
Właśnie wróciłam z pracy, byłam zwolnienie zawieść i okazało się że dostałam awans i stopień :-). Cieszę się bardzo bo pracowałam na niego 2 lata A bałam się ze z uwagi na ciążę mi nie dadzą. Podwyżka uwaga!... O całe 25 zł :-D
 
reklama
Love - Biedaku, podjedź do szpitala... moze tym razem inaczej się zaczyna?
Akuku - dzwoń i jedź!
Anney - ciągle trzymam kciuki!
 
Do góry