reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Wlasnie Anney jak serce slabe masz to albo wczesniej indukcja zeby nie obciazac serducha albo cc..

Jezu co to ma byc ze dopiero za tydzien.. toc to emergency...
To tak jakby czlowiem umieral i powiedzieli mu worc pan za tydzien bo nie ma miejsc ! Kuzwa mac.

Lucalew trzymam kciuki. Oby skurcze daly pospac w nocy ..

Ja tez prosze o kciuki za jutro bo mam zmiar prosic o wczesniejsze usg.. nie wiem czy jeszcze tydzien dotrwam.. no i chcialabym by mnie zbadali jak rozwarcie itd.. choc to marzenie scietej glowy w uk...
 
Anney - jak czytałam Twoje posty, to mąż się tylko pytał co taka zdenerwowana jestem i czemu klne. Brak mi po prostu słów! Dobrze, że z Ciebie odważna babka, bo nie jedna by się dala wysłać do domu, no i miałaś szczęście z tymi Polkami. Teraz trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się poukladalo i żeby zadbali o Wasze bezpieczeństwo.
 
My wczoraj też byliśmy na wizycie. Wszystko pozamykane, mały waży 3300, ale to tylko orientacyjnie, bo widziałam, że ciężko mu już zmierzyć. Generalnie do terminu zostały 4 tygodnie, wiec podejrzewam 4kg klocka ;) dostałam skierowanie do szpitala na cc, w razie gdyby się coś wcześniej zaczęło dziać, a jak wszystko będzie ok to 3.08 wielki dzień ;) chociaż tak jak pisałam 4.08 jedzie pod moimi oknami tour de Pologne i chciałabym zobaczyć, wiec jak się jeszcze uda to się umowie na 5.08. Ale to będzie jeszcze zależało czy siostrzenice mojego M juz urodzi, bo jak coś to chciałbym być pierwsza ;)
 
reklama
Do góry