reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Anney czytałam z zapartym tchem.. Ale ci zafundowali..
Ale jedno jest dobre ze wkoncu trafiłaś na kogos kto sie tobą zajął i wszystko sprawdzili. Wiadomo co sie dzieje, co planują a nie tak jak akuku pisze "happy baby" i do domu..
Także ciesze sie ze zbadali dokładnie a nie tak "jak zwykle"..
A no wlasnie i czemu dopiero za tydzień ten monitoring, miejsc nie było?

Beata to nic wiecej nie mowili? A jak sie czujesz dobrze wszystko?
 
reklama
Anney ja pierdziu.... jedyne co dobre w tej opowiesci to ta babka ktora sie zainteresowala i te lekarki.... ale powiedz mi bo moze glupote powiem - jak masz slabe serducho, mloda donoszona to czemu ci cc nie zrobia?
Mi brzuch opadl jakies 1, 5tyg temu ale nadal mam problem z oddychaniem a jak mi sie stawia macica to juz w ogole mam wrazenie ze sie udusze :/
 
Zuzzi dobre wieści z wizyty :) fajnie ze sie z tym usg udało załatwić za jednym razem :) to termin sie przesunął ciut ciut?
 
Lilijko, u mnie złe bo ja normalnie mam 90/45. Jestem generalnie niskocisnieniowcem.
Ale nawet z tym ktore teoretycznie jest podwyższone, im bardziej chodziło o puls 130.

Wzięłam numer tej położnej, jutro wezmę jej butelkę i umówiłam sie, ze jesli zacznę rodzic dzwonie do niej, a ona powie zeby sie mną porAdnie zajęli, ze jej rodzina jestem.
Czyli sprawa załatwiana po
Polsku.

Magdziu, nie wiedza czy samo serce osłabło, czy w połączeniu z czymś tam (tu czekają na wyniki krwi) czy to żyły np złe tłoczą krew.
Nie mówiła co w
Tezie porodu, ale na pewno bedzie naturalny jesli nie bedzie komplikacji i domyślam sie tylko, bo mówiła o braku tlenu, ze podadzą mi tlen, ale czy tak bedzie nie wiem. Jutro chce
O to wlasnie zapytać, podczas ekg. Co gdy zacznę mdleć wlasnie z braku tlenu i tego osłabnięcia.
Dziś to wszystko szło tak szybko i na koniec jej nie złapałam, wiec dopytam o cała resztę jutro.
 
reklama
Bunia z terminem u mnie to jest tak : wg OM 25.08, wg pierwszego usg (najbardziej wiarygodny termin podobno) to 21.08, a wg usg sprzed miesiąca 08.08 [emoji16] Różnica taka, że tym razem lekarz inaczej to ubrał w słowa. Powiedział, że na jego oko to urodzę 15-19.08. A wcześniej że wyrośnięty i wg wymiarów termin wcześniej itp. No i dziś dodatkowo robił mi usg szyjki.
 
Do góry