reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Pupui,
to spora. Dlatego taki madry z niego chlopak :-)
moj mial 35 a mlody 34 i dla mnie to byla wyczuwalna roznica.
Drugi porod tez pewnie zrobil swoje.

Anciikowa, to ci powiedzial to samo co mi odnosnie szyjki.
 
Anciikowa to ty tak samo przygotowana jak i ja :) u mnie tez sie zdziwili ze o jak nisko i ze niby w kazdej chwili cos moze sie zaczac bo szyjka rozwiera (ale wolałabym jeszcze nie).. i tak samo duży maluszek bedzie.. Oby sie mylili.. Mam ostatnie sprawdzenie we wtorek mam nadzieje ze nie przybrał "az" tyle.. Noi tak jak mówisz ta różnica błędu to w obie strony moze byc.. Sama ciekawa jestem ile u mnie wyjdzie małemu waga i czy duzo sie mylili.. Mówisz ze max do tygodnia? No to mam trzymać kciuki zeby sie rozkręcało?
 
To moj w 35t5d na ostatnim wzrostowym miał główkę 32.7 i wskazywała na 37tydzien.. No ale to było ponad dwa tygodnie temu i napewno urosła :)
 
Sorry za wtracenie nie na temat,ale leżę wlaśnie w wannie i czuje jakby mały oddychal tzn widzę ruchy jakby oddychania szybszego. Mam tak w sumie od 3.dni,że choć raz na dZień tak się dZieje. Też tak macie?
 
reklama
Do góry