reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Lilija ja tak mam z tym oddychaniem :D

Pupui 3.350 to normalna waga ;)
Moj Alex wazyl 3.400
Viki 3.250
Emil 2.980
Nie pamietam rozmiarow glowek.
 
Waga ok, tylko łebek miał jak mały sklepik :p

Ten poki co ma mniejszzy i mam nadzieje że proporcjonalnie mu do wieku urośnie, bo znow przepchać takiego arbuzika mi sie nie usmiecha:p


Akuku jak jest u Was z tym macankiem polożnej? Ja sie dowiedziałam że u nas z drugą ciążą dopiero masaż w 41 tyg.


A co do epiduralu tu jest tzw "self control" czyli do reki dostaje guziczek i jak chce wiecej to sobie naciskam, i wtedy ukojenie, a jak chce miec kontrole to nie naciskam guzika...
 
Pupui nir wiem bo ja nigdy nie bylam macana. Bo Alexa rodzilam 40+3 dni i wody odeszly poporstu.. a reszt przed 40 tyg.
Takze nawet nigdy nie rozmawialam o tym z polozna.

Epidutalu nie bralam nigdy ale ten guziczek to mi soe z tensem kojarzy. Bo przeciez epidural to w kregoslup daja?
 
dziś u mnie health visitor była. Zawsze tak 2 tyg przed rozwiazaniem chodza, robia wywyad, sprawdzaja rodzine itp. I ja właśnie do niej mowie ze sa chwile, że sie obawiam bolu ale zaraz sibie tlumacze ze dam przecież rade. I musze poczytac jakie szpital zaje przeciwbólowe, bo epiduralu nie chce bo ja wole kontrolowac sytuacje.... a ona że do reki dostaje guzik i sama dozuje kiedy chce uśmierzyć sobie troche ból. JA k chce pod koniec być całkiem czuła to nie naciskam i już. tak wiec ciekawa jestem sama co to....
 
Moze ona o tym Tensie mowila. Bo on ma wlasnie guzik. Ale nie wirm czy u was w szpitalu jest ogolnodostepny.. ja sobie kupilam w razie czego hehe.
 
Hejka dziewczyny,ja miałam epidural...Sam ci płynie co 30 min a jak czujesz ze przestaje działać to faktycznie masz guziczek i sama sobie dozujesz. Ja osobiście bardzo polecam. Po 10 godzinach piekielnych skurczów ( jak przyjechałam do szpitala to miałam już 6cm rozwarcia) taka nagroda pozwoliła mi zasnąć na 1,5 godziny. Wszystko czułam tzn dotyk i skurcze parte ale nic nie bolało i nawet po porodzie spokojnie mogłam stanąć na nogi.
 
reklama
Do góry