reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Dziękuję dziewczyny :-)

Anney nie mam nowych pieprzykow. Zresztą nie wiem czy bym zauważyła nowe :-)

Beatko głowa do góry, niedługo będziesz tulila swoje Szczęście :-)

Lunera dzięki, Julek się ładnie zachowuje, ktg w porządku, usg również. Waży juz 2400. Chcą mnie trzymać 5 dni na obserwacji, ale jeśli dalej będzie dobrze to wpisze się na własne żądanie.
 
reklama
Lucere z ta ginekolog to bardzo ciekawe.. Ach te układy układziki.....

Po za tym wczoraj w faktach było wlasnie o zzo i mowili ze faktycznie jak brak anestezjologa to mimo ze ustawa jest to i tak nie maja.. Wiec do *upy to wymyślili..
 
Beatko trzynam kciuki zeby sie rozkrecilo :*
Ja jestem zla. ZLA. Nie dosc ze mloda ma brzuch odpowiadajacy 34tyg a glowe 35 to jeszcze pieprzona ironio losu moja szyjka ma uwaga uwaga 2, 5cm no kurna rozumiecie to???? I zero rozwarcia, jeszcze szyjke mam do tylu, cokolwiek to znaczy. Jak tak dalej pojdzie to urodze we wrzesniu. Boze najbardziej sie tym brzuszkiem martwie... lekarz moj patrzy po wadze i mowi ze jest ok i wiecie ze lubie sie doszukiwac ale dla mnie nie jest ok jak w 3 tyg przybrala tylko 400g! Wazy teraz 2, 6kg. Ja wiem ze fajnie bo drobniutka , sama urodzilam sie 2, 8kg no ale cholera.... nastepna wizyta za 2 tyg..... porazka. Jestem zawiedziona strasznie.
 
Bunia jeszcze się pytasz?:-)
Magdus taka dluga ta szyjka? Tymi pomiarami to się nie martw! To tylko sprzęt. Zalezy jak lekarz zlapie pomiar tak mu wyjdzie. Na pewno jest wszystko ok!
Widzisz z tą wagą to mamy podobnie bo moja niby w 4 tygodnie przybrala 600 g i tez się martwilam. Ale mnie uspokajali że to zalezy jak się wykona pomiar i równie dobrze może być większa. Uszy do góry! Ja zobacz termin na poniedziałek a mala przy przyjeciu mnie wazyla niby 2700
 
Dzieki Beaciu :* zazdroszcze ze Tobie juz blizej jak dalej... no taka mam szyjke, nie wiedzialam cxy sie smiac czy plakac, ja taka to mialam w polowie ciazy... a ostatnio okna, sprzatanie... i nic :(
 
Magdus jak szyjka do tylu tzn ze jeszcze nie ustawiona do porodu z tego co wiem.. kuzwa tyle czasu mialas na siebie uwazac a teraz wszystko na odwrot eh.
Vo do wielkosci brzuszka malej to tydzjn roznica-zadna roznica.. pomiary nie sa takie idealne. Postaraj sie nie nakrecac ;)
Choc wiem ze ciezko bo i ja sie nakrecam zwyklym mierzeniem brzucha ze jakies monstrum urodze hehe.
 
Akuku ale ona ma 3 tyg roznicy brzuszka :( no mowie wam jak tak dalej pojdzie to urodze we wrzesniu.... ja juz sie na nic nie nastawiam, jestem mi zle juz z tym bandziochem i mam ochote zakopac sie pod koldra i nie wychodzic
 
Magdus ale 3 tyg tez podobno ok. Bedzke szczuplutka poprostu.
Hm nie wiem vo Ci doradzic.. pierwsze ciaze czesto przeboszone sa.. pamietam jak z alexem w ciazy czekalam.. 40 tydz -termkn a tu nic.. urodzil sie 3 dni po terminie..

Najgorsze ze cala ciaze sie martwilas by wczesniej nie urodzic a tu juz ciaza donoszona a Ty nadal czekasz..a na pewno nastawiona bylas na wczesniejszy porod..ehh
No nic tylko sie sexic, sprzatac, przysiady, tance, cieple kapiele j tyle. Moze pij herbate z lisci malin by szyjke przygotować i jedz wiesiolek ?

Ja teraz mofle sie by mala doczekala jeszcze 13 dni..a za 13 dnie bede sie wkurzac jak Ty.. mam nadzjeje ze za 13 dni Ty juz bedziesz w jednopaku ;)
 
reklama
Oby bo wymarzylam sobie ten 4 sierpnia... bo to nasza rocznica slubu... ale pewnie jak tak dalej pojdzie to urodze w swoje urodziny.... boze wlasnie to jest to ze czlowiek sie stresowal zeby donosic i wybija godzina w ktorej moge rodzic s tu psikus taki.... no szyjka 2, 5cm nie wiem cxy sie smiac czy plakac :D wlasnie zapomnialam spytac o te seksy ale chyba moge :D a przysiady to obowiazkowo!!!
Akuku ty to na pewno nie przenosisz :p tylko kwestia tego ile przed terminem urodzisz :p ja sie tez troszke nastawilam bo moja mama mnie urodzila 2 albo 3 tyg przed terminem. A tu dupa zbita, nie bedzie po mamusi :( a tez bylam jej pierwszym porodem. No ale kupa i tyle.
I w ogole Akuku ty to pierniesz i juz bedziesz miala ksiezniczke a ja to pewnie w bolach i trudach bede rodzic wiec wolalabym miec to jak najszybciej za soba :D
 
Do góry