reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Love moze takjak dziewczyny piszą organizm sie szykuje na porod.. Mam nadzieje ze juz trochę lepiej, dawaj znać i trzymaj sie [emoji8]

Lilija ja tez sie szykuje na większego bobasa chyba.. Ostatnio w 32 miał prawie 2300, a następne usg z waga mam we wtorek za dwa tyg s juz sie doczekać nie mogę co powiedzą..

Werci czyli dobre wieści z wizyty :) 3.08 to juz tuż tuż :)

Michasia gratulacje !!!

Anney jak żadna wada nie wyszła to tylko sie cieszyć.. Moze faktycznie cos z tymi żyłami jest bo jakas przyczyna musi byc..

Akuku jeju czyżby sie zaczęło??? Czekamy na informacje i trzymam kciuki
 
reklama
Michasia GRATULACJE

Anney kurcze, dobrze chociaż, że trafiłaś na te Polki i teraz będziesz pod obserwacją.

Love jak tam? Trzymaj się!!

Duże te Wasze robaczki, moja przy nich to kruszynka, ale gin.mówiła, że teraz ta waga jest mocno szacunkowa.
 
Pij dużo żebyś się nie odwodniła... i odpoczywaj.. Może po prostu coś się zaczyna w sumie już blisko terminu jesteś Love :)
 
reklama
Do góry