reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Motyl - połozna powiedziała mi, ze wyniki przesłane zostaną do mnie pocztą. Jak zaszłam w ciąże i chciałąm umówić się z lekarzem - pielkęgniarka automatycznie wysłała mnie do położnej. Lekarza od tamtej pory nie widziałam i jak powiedziała mi połozna - ze wszystkimi wątpliwościami mam zgłąszać się do niej, nie do lekarza.
Niestety nie mam dobrych doświadczeń z tutejszą służbą zdrowia od czasu jak zaszłam w ciąże. Przedtem raczej nie chorowałam , ale i tak zetknęłam się z tym co złe - chodziło o mojego synka i dentystę. Nie miejsce, żeby tutaj o tym pisać - ale mój synek wylądował w szpitalu z zakażeniem i skończyło się usunięciem większości ząbków - na szczęście mlecznych.
Wczoraj po zasłabnięciu pojechałam do szpitala i bardzo się rozczarowałam.
Nie generalizuję i nie twierdzę, że tak jest w całej Anglii - ale ja czuję tutaj brak opieki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
EWELINKA1 to jest plan wizyt i co na wizycie powinno byc zrobione.Nie rozumiem dlaczego nie masz kontaktowac sie z lekarzem:dry:.Wiesz jest jeszcze wczesnie i może zmien przychodnie i położną ja zmieniłam jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży bo mnie troche wkurzyli w starej przychoni:angry:.

Nie wiem czy ten plan dobrze widac jak nie to daj znac to wyle Ci go jeszcze raz na PW.
 

Załączniki

  • scan0003.jpg
    scan0003.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 51
HEJ Kobietki:):):) wczoraj bylam wlasnie na 4d:) z dzidzia wszystko ok, przezierność 0,86 wiec powiedzieli mi ze idealna:) przeplyw krwi prawidłowy pępowina też. serduszko ładnie biło:)161 na min.tak sie ciesze ze wszystko jest ok i ze dzidzia rosnie zdrowo:) co ma miedzy nóżkami nadal zostaje tajemnicą:) moze nastepnym razem:):)
przedstawiam wam pare zdjęć:)
aaa-crop.jpg

bbbb-crop.jpg

kkkk-crop.jpg

sss-crop.JPG

Pozdrawiam :*:*:*:-):-):-):-)
 
Wow jakie wyrazne zdjecia, piekne! Dobrze ze wszystko ok. Moze nastepnym razem pokaze co ma miedzy nozkami.
A co nie chcial rozlozyc czy kompletnie nic nie bylo widac?
 
super zdjęcia:-) ja mam kolejną wizytę dopiero 28.03 więc jeszcze troszkę sobie poczekam. Ale człowiek się czuje uskrzydlony jak wychodzi z gabinetu ze zdjęciem w ręce.

ewelina może faktycznie zmień przychodnię, po co masz się stresować czy wszystko w porządku- zmień póki jeszcze jest wcześnie. I głowa do góry
 
ogolnie lekarz powiedział ze jeszcze za wcześnie by określic płeć na 100 % i dzidzia była przeważnie z skrzyżowanymi nóżkami:) wiec moze nastepnym razem:) mój M to powiedział na usg ze jak tak nózki składa i nie chce nic pokazać to pewnie dziewczynka i się wstydzi:p:p:p uśmiałam się:) ale to usg to było mega przeżycie:)warte swej ceny:)
 
reklama
Śliczne zdjęcia dzidzi, a jakie wyraźnie:-)
Ja mam wizytę 25.03 i nie myślałam w sumie kiedy Męża wziąć ze sobą, żeby zobaczył dzidziusia, ale widzę, że co poniektórzy już byli to może spytam gin czy mogę go zawołać jak coś. Na pewno chciałby też zobaczyć:-D
Ale jeszcze daleko..
 
Do góry