reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

katezb na pewno..kurcze jak oglądam na necie te zdjecia z 4d to sama sie zastanawiam, tak pięknie widać. Na zwykłym też już ładnie, ale 4d..pieknie. no zobaczymy czy się zdecyduję..
 
reklama
Ewelinak1 no rzeczywiscie robi wrażenie ta stronka :-)

A ja dzisiaj mam wizytę, już stresik jest czy z dzidziusiem wszystko ok. Jestem dobrej mysli ale zawsze jest jakaś niepewność. A właśnie dzisiaj zauwazyłam że w dokumentach brakuje mi wyniku badania grupy krwi, na pewno jak byłam ostatnio na wizycie to mi nie oddali a chyba to u mnie powinno byc? Mam nadzieję że się nigdzie nie zagubiło :no:
 
ewelinka - super efekt!!

co do 3d czy 4d, ja byłam z Martynką, mam płytę i zdjęcia, teraz chyba sobie podaruję jednak, bo dostaję dużo zdjęć normalnych.
 
Wiecie co, idę dzisiaj na usg 3/4d...nie wiem czy dobrze robię..ale mój P powiedział, ze mam iść i koniec. Mam się upewnić czy wszystko dobrze, a nie się zamartwiać. Moja mama miała na dzisiaj na 16 wizytę u lekarza, jedynego w naszym mieście który robi to 3/4d. Niby najlepszy, ale też najdroższy..300zł będzie zostawione. Trochę mi szkoda, bo chodze do swojego, ufam mu, płacę...i idę do innego. Mama powiedziała, ze umówi się na inny termin, a jak chcę mam iść i już.
chyba dlatego nie mogłam spać od 4, jakoś się denerwuję..dziwnie tak iść do innego gina, ale już obiecałam wczoraj mężowi, wiec pójdę..
Z drugiej strony cieszę się, bo z Igą nie miałąm takiego usg, zdjecia takie widziałam tylko na necie..a teraz tak zobaczę dzidzię:-) takze mam nadzieję, ze po wizycie będę uśmiechnięta i zadowlona..
 
cześć dziewczyny :-)
byłam wczoraj na wizycie i jestem wniebowzięta. Z maluszkiem wszystko dobrze, ruszał rączkami i nóżkami i podskakiwał. Ma 5,5 cm wzrostu byczek mały :-) Przezierność 1,4. Płci nie było widać. Mój mąż jaki był uskrzydlony po tej wizycie, cieszył się że mu dzidzia pomachała :-) A następna wizyta wypada akurat tak że będzie w pracy ale mówi że na pewno coś wymyśli żeby iść ze mną na badanie bo nie wyobraża sobie żeby go takie widoki omijały :-) Kamień z serca, oby tak dalej. Może mi się uda wrzucić zdjęcie, tylko nie wiem jak to będzie z jakością, póxniej spróbuję :-)
 
nalka - super wrzucaj zdjęcie :o)
aniawos - nic się nie martw jesli ufasz swojemu lekarzowi to tym bardziej nie masz się czym martwić, przecież nie musisz czuć się tak jakbyś mu nie ufała, Twój gin nie ma takiego sprzętu a Ty możesz przecież sobie zrobić inne. Więc głowa do góry nic się nie martw.

Widzę że na każdą z nas wizyty działąją jak miód na serce, kiedy wiemy że wszystko jest ok, wszytko inne jest mniej ważne.
 
DZiewczynki, widze ze chodzicie juz z partnerami na usg, to znaczy ze juz w 12 tyg lekarz robi usg przez brzuszek?
AniaWos dawaj znac po wizycie! i nic sienie martw, bedzie dobrze zobaczysz!
 
mi mój gin narazie powiedział że NIE, mam trochę tłuszczyku na brzuchu i przez brzuch jeszcze nic nie widać. Ale w czwartek idziemy na prenatalne więc wtedy idziemy w dwójkę.
 
reklama
Do góry