reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

dziewczynki dziękuję za słowa wsparcia. Ja po prostu po tych moich przejściach mam już zakodowane że będzie ciężko i choć usiłuję sobie wmówić że tym razem będzie ok ..to jakoś nie dam rady zapanować nad myślami. Muszę się jakoś z tym uporać i tyle. Zobaczymy co to będzie dalej. Dopóki biorę ten duphaston czuję się w miarę "bezpiecznie" ale po jutrze kończę to 2gie opakowanie i boję się że znowu będzie coś się działo.No nic pozostaje mi grzecznie czekać choć do połowy ciąży jak poczuję ruchy dzidziusia będzie mi raźniej..

dziekuję jeszcze raz i nie chcę Was tu obciążać ..
 
reklama
Olszewski? Taki chudy, szalony troche? Pracuje w szpitalu? Bo jak to ten to go nienawidze, jak bylam w szpitalu we wrzesniu myslalam ze mu nakopie do d#$%^&(^*$%#%^ byl niesympatyczny, krnabry i uwazal ze nic mi sie nie stalo, tylko poronienie....
Ja chodze do Rzepki, super lekarz :)
 
Przedstawiam Wam mojego dzidziusia :-D:-D:-D

33xx1g4.jpg


Ma już osiem tygodni. A wielkolud jaki, całe 18,5 mm :laugh2::laugh2::laugh2:

Serduszka niestety nie słyszałam, ale widziałam jak bije jak szalone. A wiercipięta z niego straszna. I chyba nie lubi fotografowania, bo nie chciał się do zdjęcia ustawić. Ale w końcu się udało.

Ogólnie wszystko ok, rozwija się prawidłowo. Kolejna wizyta za miesiąc.

Powiedzcie same czy to nie jest cudo :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hehe mononoke Olszewski ma dyżur w szpitalu 24h chyba tylko we wtorki albo środy. Wiesz ja poszłam do niego bo dużo znajomych do niego chodziło w ciąży i wszystkie wychwalały go pod niebiosa i pierwszy raz go zobaczyłam na oczy w styczniu na 1wszej ciążowej wizycie. No fakt jest taki zakręcony trochę podobno ma gościu wiedzę i podejście. Wiesz ja zawsze chodziłam na nfz do mojego pana Jurka- fajny gość-super i zawsze się ponabijaliśmy na wizytach ale jako lekarz-nie raz zawalił zwłaszcza w poprzedniej ciąży, kiedy to byłam u niego co tydz na wizycie bo plamiłam, leżałam plackiem badał mnie za każdym razem i 3 dni przed zabiegiem nawet byłam i mówił że wszystko ok, macica się ładnie powiększa a 2 dni później coś mi spokoju nie dawało brzuch zaczął strasznie bolec jak na @ i zaczęłam tak na czekoladowo plamić i wylądowałam w szpitalu w środku nocy(16tc) a pani dr popatrzyła na mnie i mówi ze jej przykro ale serce nie bije. i pewnie rano będzie powtórne usg które nic nie zmieni i zabieg. Ja się pytam kiedy to się stało a ona mi mówi że zarodek ma ok 10 tyg ciąży!!!!!!:szok:Czyli przez 5-6 tyg chodziłam z martwym dzieckiem i lek tego nie zauważył!!! dlatego choć mnie teraz nie bardzo stać poszłam prywatnie. Zobaczymy jak to będzie. Muszę gościowi zaufać. I jesteś pierwszą osoba od której słyszę negatywną opinię:eek: Ja też nie wspominam mile lekarzy przed i po zabiegu.Oschli bez serca i wogóle. I jeszcze położyli mnie na sali z dziewczynami w ciąży, non stop ktg:no: Nie chcę do tego wracać.
A do Rzepki chodzisz prywatnie czy na kasę chorych.Pewnie juz pisałaś ale ja sklerotyk jestem:zawstydzona/y:
 
reklama
Agnieszka, misiako super foty :*

Madzia, ja nie do konca jestem pewna czy to on, nie pamietam nazwiska tego buca (bo niestety tak go musze nazwac) tylko nazwisko mi sie kojarzylo.

Co do naszej wadowickiej sluzby zdrowia to wiesz, ja pasuje, wszedzie chodze prywatnie bo w tym szpitalu to juz mi takie cuda chcieli robic ze powinnam byc na drugim swiecie (np. zamiast kamieni na nerkach wymyslili sobie ze mam ciaze pozamaciczna ... jak bylam dziewica :D , albo mowili ze mam serce niedotlenione a mialam zapalenie chrzastek miedzyzebrowych.... nie wspominajac juz o laryngologu ktory przez wiele lat powtarzal mi ze mam ostre zapalenie zatok i musimy z tym walczyc a okazalo sie ze mam genetyczny niezyt nosa i krzywa przegrode stad moje problemy... itd itp duzo by wymieniac) Rzepka jest super, robi usg przy kazdej wizycie, zleca wszystkie potrzebne badania, moge sie z nim umowic kiedy chce, odpowiada na wszystkie moje pytania, dzwonie do niego kiedy tylko mam pytanie/problem - naprawde super gosc a wiele nie bierze za wizyte.

Najwazniejsze miec zaufanie do lekarza - jak go masz do Olszewskiego to b. dobrze:) mam nadzieje, ze Ci dobrze poprowadzi ciaze a nie tak jak ten konowal ze szpitala.
 
Do góry