reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

:-):-) Zd0116.JPGaaaa.JPGZ0112.JPG

to moj mały skarbek:):):):):-):-)
 
reklama
Mononoke - no ponoć tak się wiercąc kręcąc ustawiła że było widać, że w tamtych okolicach nic nie wystaje... ale wiadomo że to wcześnie jeszcze... chociaż mam nadzieje że się już nie zmieni!
 
Dobre usg musi miec ten Twoj ginek :>
Ja za dwa tygodnie mam usg genetyczne, ciekawe czy na nim cos zobacze :D
 
Witam! Dzisiaj miałam drugą wizytę u lekarza...humor i się poprawił, bo po ostatniej wizycie to tak nieciekawie było...chociaż dzisiaj na wizycie też był moment gdzie lekarka miała taką minę gdzie zaczęłam się niepokoić, ale jak zrobiła usg to już było ok..otóż po badaniu ginekologicznym stwierdziła, że mam bardzo małą macicę na ten wiek ciąży i nie wie co się dzieje, ale jak zrobiła badanie usg i zobaczyła dzidzię 17 mm, serduszko biło jak szalone to też się uśmiechnęła i powiedziała, że jest wszystko ok i już dzisiaj mi kartę ciąży założyła..zdjątek nie dostałam dzisiaj wyjątkowo - zrobiła trzy a zostawiła sobie wszystkie na następnej wizycie powiem jej, żeby mi dała..ale naoglądałam się i jestem zadowolona z wizyty..;-)
 
Dziewczynki śliczne te Wasze Dzidzie, aż już sie nie mogę doczekać mojej wizyty u gina, ale do środy jakoś zleci....obym zobaczyła tez tak cudnego Wielkoluda:)
 
reklama
Do góry