reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Nasze maleństwo ma już 15,5mm. Serce bije jak dzwon 157uderzeń na minutę i wyglada jak mała żabka
3.gif
.
Wszystko jest jak powinno i to mnie bardzo cieszy.
Poza tym wszytskie badania u mnie ok, oprócz badania na tokspolazmoze. Prawdopodobnie przeszłam ją w ciągu ostatniego roku nawet o tym nie wiedząc i mam skierowanie do Poradni Chorób Zakaźnych, ale tak w razie tylko uspokojenie i potwierdzenia,ze to nie jest toksoplazmoza ciążowa.

P.S. Dr zrobił mi prezent i nagrał mi całe badanie na płytkę
1.gif
. Ach cudowna jest ta nasza żabka.
3.gif


Jak wrzucę zdjecie na komputer to i tu umieszczę:)
 
hej. super że Wasze badanka pomyślne.
ja już chyba ze 4 razy byłam, przez te zakichane plamienia. A wczoraj przeżyłam chwilę grozy-krwawiłam i już się do szpitala spakowałam ale mój gin przyjechał do gabinetu i zbadał i dzidziuś żyję rusza się, a krwawienie nie wiadomo skąd. Muszę uwazać dostałam znowu duphaston mam zjeść 2 opakowania i zobaczymy co się będzie działo. Dziewczyny ja psychicznie już wysiadam, każda wizyta w toalecie to dla mnie ogromny stres. A do września daaaalekooo. :-( nie wiem jak ja to wytrzymam. ile jeszcze będą trwały te plamienia.. i głupio mi tak co tydzień do lekarza gonić. ale jak mus to mus.

to tyle.ponarzekałam..
 
Nanusia gratuluję wizyty udanej!!

Magda moja przyjaciółka też krwawiła i okazało sie, że miała krwiaczka!! Często jej sie zdarzalo krwawić, często więc do szpitala jeździła!! Nie mogli wykryć na początku co to takiego, bo sprzęt słaby, a krwiaczek malutki!! Na szczęście wszystko było ok, teraz też jest dobrze :-) A Elwirka już w 39 tygodniu ciąży jest :-) nawet już rozwarcie ma :-) niebawem będzie rodzić :-) krwiaczek rozszedł się ok 20 tygodnia!! Życzę z całego serca, żeby u Ciebie tak też się skończyło!!
Myśl pozytywnie!! Ściskam mocno!!:*
 
Ostatnia edycja:
Magda84 wiem co czujesz ,ja w poprzedniej ciazy plamilam i krwawilam i siedzialam na tabletkach do 20 tygodnia ciazy ,teraz tez na poczatku plamilam a zaraz potem dostalam mocnego krwawienia.Jak wyladowalam u gina i zbadal mnie najpierw na samolocie to juz mi zaczal ze organizm sam reguluje poczecia i widocznie musialo byc z plodem cos nie tak .Potem wzial mnie na usg i krzyczy cud ! dziecietko zyje ,serce pracuje wszystko OK ! Do lekarza ganiaj przy kazdym plamieniu lub krwawieniu ! pewnie ze to moze troche glupio ,ale tu chodzi o fasolke !!! U mnie w tej chwili od 3 tygodni spokoj , odstawilam leki i zobaczymy :) Ale jestem dobrej mysli ! Nie przejmuj sie ,wiele dziewczyn plami i krwawi i rodzi zdrowe dzieciaczki wiec dlaczego u nas mialoby byc inaczej !!!
 
Basiu - piękny dzidziuś!! jak widać rączki, główkę i tułów!!

to ja się też chwalę swoją córą (oby tak faktycznie zostało!!)

widok z przodu ze zbliżeniem na buźkę

dsc0989e.jpg


tu fikająca nóżka

dsc0990a.jpg


i widok z góry, główka rączki

dsc0991z.jpg
wiesz... ja tam widzę między nogami "coś" stawiam na syneczka,(to teraz poczekamy i zobaczymy czy dobrze widze)
wszystkie dzidziolki juz taaakie duże..fajnie..
ja moją kruszynkę zobaczę w środę na usg genetycznym
 
hej. super że Wasze badanka pomyślne.
ja już chyba ze 4 razy byłam, przez te zakichane plamienia. A wczoraj przeżyłam chwilę grozy-krwawiłam i już się do szpitala spakowałam ale mój gin przyjechał do gabinetu i zbadał i dzidziuś żyję rusza się, a krwawienie nie wiadomo skąd. Muszę uwazać dostałam znowu duphaston mam zjeść 2 opakowania i zobaczymy co się będzie działo. Dziewczyny ja psychicznie już wysiadam, każda wizyta w toalecie to dla mnie ogromny stres. A do września daaaalekooo. :-( nie wiem jak ja to wytrzymam. ile jeszcze będą trwały te plamienia.. i głupio mi tak co tydzień do lekarza gonić. ale jak mus to mus.

to tyle.ponarzekałam..

Współczuję Ci z całego serca:-( Niby do września jeszcze tyle miesięcy ale zleci szybciutko i jak dostaniesz maleństwo to zapomnisz o stresie:tak:
Trzymam kciuki za Was:tak:
 
sawi - ja właśnie na tym zdj z nóżką niby też coś tam widzę między nogami, ale lekarka mówi że raczej dziewczyna... no zobaczymy, następna wizyta dopiero 21marca!!
 
Madzia nie denerwuj sie bo to najgorsze co mozesz teraz robic. Moja w dwoch ciazach krwawila przez pierwsze 3 miesiace i urodzila zdrowe dzieci :p Nie martw sie, jak mowia dziewczyny moze byc to jakis krwiaczek tez. Glowa do gory!
 
reklama
ja na samym początku ciąży miałam krwiaka i lekarz od razu ostrzegał że mogą występować krwawienia. U mnie skończylo się na tym że krwiak sie wchłonał, nie krwawiłam ale widocznie w takich przypadkach jest to normalne skoro od razu mnie ostrzegł tak więc Madzia nie denerwuj się, wszystko na pewno będzie ok, trzymamy kciuki.
 
Do góry