reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Juz jestem po :) Mam mieszane uczucia - jeśli chodzi o przychodnię. Może to dziwne, ale brakowało mi fachowego podejścia - czułam się tak jakbysmy nie miały o czym rozmawiać - żadnych konkretnych pytań ze strony położnej, zero mierzenia ciśnienia, ani ważenia...nic.
A może za dużo się spodziewałam... Nawet karty ciaży nie dostałam - położna stwierdziła, że własnie im się skończyły i szef pojechał dodrukować... Ach dziwne - i 100 funtów zapłaciłam...
No ale najważniejsze, że usg miałam - chociaz jak sama połozna stwierdziła - mają mało "czuły" aparat do usg. W sumie widać tylko zarys, plamkę - która po zmierzeniu ma 1,1 cm. Serduszko pulsowało. Było widac ciałko żółte. Więc wszystko w porządku - chociaż nie wiem po co położna powiedziała - ciąża raczej silna, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć, w tych tygodniach dochodzi do poronień...
Nie wiem po co mi ta wiedza - jak wszystko jest ok.
Ważne, że dzidzius na miejscu io że serduszko pika :):):)
Następne usg 14 marca.
 
reklama
EWELINKA rozumiem że prywatnie poszłas i pewnie do Polskiej kliniki.Na przyszłosc jeżeli nie bedzie podobało Ci sie podejscie personelu to powiec to i nie zapłac, 100 funtów zawizyte to kupe kasy.Dobrze że z malenistwem wszystko ok i oby tak dalej.
 
To i ja się pochwalę - dzidziuś sprzed dokładnie 2 tyg ;) wg usg to 6t i 4d, a wg lekarki - 6t i 6d (czyli dzis 8t i 6dz). serduszko biło już wtedy piękniusio, dzidziul miał całe 6,5 mm :-D-wszystko było oki-teraz mam nadzieję też-a kolejna wizyta 01.03 :-)

dzidzius-6tygodni i 6dni-male.jpg
 
Ja bylam dzisiaj u Gina :D
Pochwale sie :p Dzidzia ma 43mm, serduszko pracuje, schudlam 1,5kg :D
Dostalam skierowanie na krew, mocz, zelazo, toxo, zrobil mi posiew.
Na poczatku marca (przed dniem kobiet mam sie wyrobic) mam jechac do krk na USG genetyczne
A dzidzia wyglada tak:
 
Basiu - piękny dzidziuś!! jak widać rączki, główkę i tułów!!

to ja się też chwalę swoją córą (oby tak faktycznie zostało!!)

widok z przodu ze zbliżeniem na buźkę

dsc0989e.jpg


tu fikająca nóżka

dsc0990a.jpg


i widok z góry, główka rączki

dsc0991z.jpg
 
Śliczne macie dziudziulki, a jakie już duże, oby rosły zdrowo:-)

A teraz ja:-)
Z dzidzią wszystko super, serduszko bije ślicznie, a dzidziolek ma już 25,2mm.
Ja mam nadal brać duphaston do 12tyg, i w moczu mam liczne bakterie, więc doszły nowe leki...
Muszę zrobić przezierność karkową, a że ginka idzie w tym czasie na urlop, to będe musiała gdzieś prywatnie pójść na usg...

A to moje szczęście:


Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry