reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

wiecie co, ja byłam w oprzedni oniedz u gina, wszystko ładnie pięknie, pytam się kto tam mieszka w brzuszku bo powiedziała w 13tc że dziewczynka no ale wiadomo że to wcześnie, i co? dupa, nie potwierdziło się, bo się maluch tak wiercił że nie szło nic a nic dojrzeć...
 
reklama
Ja już po dzisiejszej wizycie :-). Mąż niestety nie zdążył dojechać z pracy na wspólne usg i tylko z córeczką oglądałyśmy naszego szkraba, ale sprzęt w tej przychodni taki beznadziejny, że ledwo co tam można było dostrzec. Ogólnie jestem szczęśliwa, bo wszystko w porządku, maluch rośnie i rozwija się ładnie, ale gin polecił mi za miesiąc iść do prywatnej kliniki na lepszy sprzęt, żeby zrobić te połówkowe usg
Wyniki mam ok, tylko z żelazem słabo, muszę łykać 2 razy dziennie :tak: i dowiedziałam się, że miałam przebytą cytomegalię :szok:
I prawdopodobnie moje przeczucia się sprawdziły, rosną jajeczka, synek będzie!!!!!!!!!! :happy2::-D:-) fajooooowoooooo :-D:-D
Zdjęć nie wklejam, bo jak wspomniałam sprzęt do tyłka i widać słabiutko ;-)
 
wiecie co, ja byłam w oprzedni oniedz u gina, wszystko ładnie pięknie, pytam się kto tam mieszka w brzuszku bo powiedziała w 13tc że dziewczynka no ale wiadomo że to wcześnie, i co? dupa, nie potwierdziło się, bo się maluch tak wiercił że nie szło nic a nic dojrzeć...
Może na kolejnej wizycie ładnie się pokaże;-)

Jak byłam w ciąży z Bartkiem to gin mi powiedział, że na 80% jest dziewczynka ale żeby się nie nastawiać. A ja miałam przeczucie na chłopaka i pomyślałam wtedy sobie : 'no tak,ta kobieca intuicja':-D A miesiąc później gin nam mówi, że nie ma opcji na dziewczynkę tak wystawił Bartek swoje klejnociki:-D:-D
Mam nadzieję,że tym razem jednak dziewuszka:tak:
 
Ostatnia edycja:
no moja Tyśka od 14tc do usg połówkowego też byla chłopcem :-D teraz moja gin ma super srzęt, wszystko ładnie widać, więc mam nadzieję że 18kwietnia na połówkowym otwierdzi sie nasza dziewczynka :)
 
Gratuluję Ellancz :-)
Ja za tydzień i 4 dni mam gender scan - usg ustalające płeć w klinice która się w tym specjalizuje. Zapisałam sie - bo tutaj pewnie dopiero po 20 tygodniu bym się dowiedziała. A ciekawa jestem - mam 3 chłopców i chciałabym bardzo wiedzieć czy kolejny ksiaże - czy księzniczka ;-)
Przy okazji 4D robią - chociaz powiem Wam szczerze, że jakoś tak czasami zdjęcia z 4D są takie nie za bardzo... Ale to moja opinia.
 
Ellancz trzymam kciuki zeby młodemu nic nie odpadlo;-)

Ja po wizycie dzisiaj uspokojona. Gin powiedział ze tym nisko ulozonym lozyskiem
mam sie wogole nie przejmować na tym etapie ciazy. Tym bardziej ze nie miałam żadnych plamien i innych dolegliwości. Moge normalnie wspolzyc i chodzić na basen, tylko oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Zbadał mnie tez dopochwowo i szyjka ładnie pozamykana. USG zrobił tylko minutke bo tydzień temu byłam wiec nie było sensu. Pokazał mi tylko serduszko żebym była spokojna, a maluszek spał sobie smacznie zwiniety w klebuszek i wypiety swoim milimetrowym pupskiem na mamę:-D
Następna wizyta za 4 tygodnie 26.04 ale ostatnio szybko mi to mija:-)
 
Chciałam Wam przedstawić moją córeczkę Hanię :-):-):-):-):-):-):-):-)
to już raczej powtwierdzone ze będzie dziewczynka. Opinia dwóch lekarzy.
Wszystko wporządku. Malutka sobie rośnie jak na drożdżach ma już 290 gram :-p
Ginka mówiła że wykarmione :-)
Szyjka ok, kanał zamknięty, moja narośl na jajniku zmniejszyła się od 3,3 teraz już do 1,2 więc super. Po za tym niunia spała sobie słodko.
Ginka mówiła żeby nie spać na brzuchu,a najlepiej na boku by nie przyciskać macic i głównej żyły która jest pod macicą.
Ehhh jaka jestem szczęśliwa !
 

Załączniki

  • 29032011239.jpg
    29032011239.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam Wam przedstawić moją córeczkę Hanię :-):-):-):-):-):-):-):-)
to już raczej powtwierdzone ze będzie dziewczynka. Opinia dwóch lekarzy.
Wszystko wporządku. Malutka sobie rośnie jak na drożdżach ma już 290 gram :-p
Ginka mówiła że wykarmione :-)
Szyjka ok, kanał zamknięty, moja narośl na jajniku zmniejszyła się od 3,3 teraz już do 1,2 więc super. Po za tym niunia spała sobie słodko.
Ginka mówiła żeby nie spać na brzuchu,a najlepiej na boku by nie przyciskać macic i głównej żyły która jest pod macicą.
Ehhh jaka jestem szczęśliwa !


NO to pozostaje tylko pogratulowac!!!! :))))


Fajnie dziewczynki ze nam sie wszystko poki coswietnie uklada : )
Ellancz ja tez mam kiepskie zelazo i musze brac 2x dziennie ale biore tylko 1x dziennie bo mi niedobrze po nich bylo (tardyferon fol) to najlepiej spozywac albo z wit C albo podczas jedzenia czegos co zawiera duzo wit C bo z nia zelazo b. dobrze sie wchlania :)
 
Do góry