reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Magda, ja miałam skierowanie wystawione bez daty i robiłam badania po ponad miesiącu od wystawienia, żeby były świeże, a akurat taką dłuższą przerwę miałam między wizytami, ale jak jest data to chyba miesiąc ważne.
 
Ja byłam w podobnej sytuacji, z tym że na wizycie byłam w 10tc, i wyjechaliśmy na 2 miesiące, i lekarz powiedział że to jest za duża , zwłaszcza jeżeli to są pierwsze 3 miesiące, no i akurat na czas nieobecności przypadało I USG w 11-14tc. I też musiałam iść w Niemczech do lekarza. Nie wiem jak Ty będziesz szła na wizytę, ja byłam prywatnie i zapłaciłam 100E za wizytę z USG.... :baffled:
Ale może u Ciebie kiedy już II trymestr jest to nie będzie przeszkadzała 2 miesięczna przerwa...
Pozdrawiam,
Ps. A gdzie jesteś w Niemczech?
no właśnie podejrzewam, że wizytę będę musiała tam zaliczyć. Dzięki za info o cenie ;-)
W DE jestem w Böblingen, a ty?
uśmiałam się z opisu waszej wizyty :-D

magda ja wr miałam w ten sam dzień, toxo na drugi, grupę robiłam w poprzedniej ciąży i nie pamiętam ile czekałam. Wszystko jak widać zależy od laboratorium
 
no właśnie podejrzewam, że wizytę będę musiała tam zaliczyć. Dzięki za info o cenie ;-)
W DE jestem w Böblingen, a ty?

Ja jestem w takiej małej miejscowości Osthofen 40 km od Mannheim.
Jakbyś chciała iść do polskiego lekarza, to mogę podesłać Ci adresy stron na których ja szukałam ginekologa w mojej okolicy.
 
miki z chęcią:tak: choć pewnie i tak koniec końców, jeśli wizyta będzie potrzebna, to trafię do niemieckiego lekarza, do którego moja mama chodzi
ale info o polskich lekarzach się przyda
 
ja wszystkie wyniki miałam tego samego dnia, poza wr , na które 3 dni musiałąm czekać.

Dzisiaj rano byłam oddać krew i po południu będe wiedzieć czy wszystko ok.
 
reklama
u mnie sie czeka 3 dni na tokso. ja właśnie dziś odbieram wyniki i modle sie zeby było ok. Ale jeśli nie tak to wysyłają próbkę do innego laboratorium i na wyniki trzeba czekać dodatkowe 4 dni

jutro mam wizytę na 18. 30 . Już sie nie mogę doczekać na to
 
Do góry