reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

No pewnie, że damy radę :-)
JUż niedługo kolejne wizyty, zdjęcia - nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak nasze Wrześniowe Kruszynki rosną :-)
 
reklama
To przedstawie mojego trzeciego skarba
15 tydz
iyn5sm.jpg
 
magda śliczny skarb:tak:
my mamy wizytę za tydzień, ale dzidzię zobaczę pewnie dopiero na połówkowym. W przyszłym tyg wyjeżdżamy do Niemiec, wracamy pod koniec maja, ciekawa jestem, jak z badaniami w tym czasie. Czy są niezbędne co 3-4 tyg? Miała może któraś z was taką przerwę? Ciekawa jestem, czy tam będę musiała iść do lekarza. Mój gin powiedział, że zobaczymy po następnej wizycie co i jak... No i czy usg połówkowe musi być w 18-22 tyg czy jak będzie 23-25 tydzień, to będzie ok?
wiem, że to pytania do gina, ale może wiecie coś o tym?
 
Kachasek może nie powinnam się wypowiadać, bo tutaj inaczej się ciążę prowadzi, ale wydaje mi się, że nic się nie stanie jak nie będzie tych badań co 3-4 tygodnie. Tutaj są w sumie 3 usg w ciąży (mi się znowu fartem 4 trafią, bo dzidzia nie dała się zmierzyć i na środę mam dodatkowe wyznaczone ;-) ) i tylko właśnie podczas tych wizyt w szpitalu pobierana jest krew i mocz do analizy. Można wziąć sobie od położnej patyczki do badania moczu, ale jak dla mnie jest to zbędne, bo zawsze miałam białkomocz (nie wiadomo skąd, taka moja natura) i dla mnie nie byłoby to wiarygodne ;-)
Podobnie z usg połówkowym, wydaje mi się, że jak zrobisz w tym 23 tc to tragedii nie będzie, dzidziuś jeszcze nie będzie na tyle duży, żeby były problemy z pomiarami.
 
reklama
kachasek ten drugi gin u którego byłam i będę szła na 3/4d kazał przyjść między 20-24 tyg takze spoko..mieścisz się:-)

Ja mam dzisiaj wizytę, już się nie mogę doczekać...
 
Do góry