reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Teofilosia o kurcze nie tego się spodziewałaś.Ale jak dziewczyny piszą może być najmniej spodziewany scenariusz i z godziny na godzinę się wszystko zminić.No i teraz jest ciekawie która pierwsza z nas urodzi ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,
ja też już po wizycie, Mała waży ok. 3600kg, a miała być taka mała. Podobno rozwarcie na centymetr, więc coś się zaczyna dziać. Jak do 9.09.nic się nie zacznie, to mam się zgłosić do poradni K, i tam będą monitorować co się dzieje, prawdopodobnie codziennie KTG. A wizyt już nie będę miała. U nas w Sokołowie na oddział biorą sześć dni po terminie.
 
Teofilosia, no to witaj w klubie szczelnych cieżarówek :-D:-D
ja się abrałam za mycie okien ( nie wiem już który to raz w tym miesiącu ) dostałam ochrzan od meża ale co tam, niech się zacznie coś dziać !!!
 
Bebzonik, no właśnie mi lekarz powiedział, żeby mi do głowy nie przychodziło mycie okien czy szorowanie podłóg, bo dziecko samo i tak będzie wiedziało kiedy wyjść. I że te ostatnie dni też są bardzo ważne dla rozwoju płuc dziecka. Więc mu się nie przyznałam, że ze sprzątaniem jestem za pan brat na codzień :) No, ale po tym jego gadaniu przestałam wierzyć, że cokolwiek przyspieszy poród. Po prostu dopadła mnie jakaś taka rezygnacja.
 
Tofilesia - wiesz że to długo długo nic się nie rusza a nagle w 2godz może wszystko pójść i zacznie sie akcja. Trzymam kciuki żeby było wcześniej, też mam nadzieje że rozpakować jak najszybciej bo juz nie wytrzymuje.
 
a ja mam takie pyt trochę nie z tej beczki.. ile kosztuje cesarka?? bo ja ostatnie dni schizuje ze nie dam rady naturalnie urodzić mojej kluseczki.. skoro 2 tyg temu ważył 3500 to pewnie dojdzie do ponad 4 kg a to już kawał chłopa a ja pierworódka więc boje się że mnie rozerwie na maksa i z tego wszystkiego zaczęłam myśleć o cesarce...
 
on sugerował jakis czas temu że moge mu dac w łape to mi załatwi cc ale wtedy gabiś był mały i nie myślałam o tym i nawet nie spytałam o cene a teraz zaczynam panikować... we wtorek mam wizyte to zagadam ale chciałabym wiedzieć chociaż tak orientacyjnie...
 
reklama
Do góry