reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Ach, ach śliczne te Wasze szkrabiki:) Niech rosną dalej tak pięknie:)

Ja czekam na USG genetyczne i już się doczekać nie mogę... został tydzień. Jeszcze nie widziałam, ani nie słyszałam serduszka dzidziusia, bo pierwsze USG miałam wcześnie w 5 tygodniu, a na drugiej wizycie nie gin nie robił mi USG... Trupem padnę zanim się doczekam do tego czwartku.

Co do NT, to czytałam, że dopiero od 3mm rośnie ryzyko wad... i że owszem górna norma to mniej więcej 2,5mm, ale jeśli CLR jest w wyższych granicach, to i NT może nieznacznie przekraczać te 2,5.
Niestety to wszystko to tylko teoria, znam z forum medycznego dziewczynę 24letnią, która przy NT 2,2 miała po amniopunkcji stwierdzoną wadę serca i Zespół Downa u dzieciaczka... Bywa różnie... nie możemy sie jednak zamartwiać. Musimy pamiętać, że nasze dobre samopoczucie, to dobre samopoczucie małej istotki w naszym brzuszku:) Tak więc głowa do góry dziewczyny!
jesooo, zestersowałam się...
 
reklama
Ania przestań!! stanowczo zakazuję czytania takich głupot, nieważne czy są prawdziwe czy nie!!!!! przecież widać na zdjęciach jakie to śliczne nasze maluchy!! :)
 
Wstawiam zdjęcia mojego maluszka.

Na przedostatnim zdjęciu szczałką zaznaczone to co widać między nóżkami na 3.
Na ostatnim ssa paluszka, obejrzałam filmik jeszcze 2 razy i stwierdziłam że to jego ulubione zajęcie, ciągle wpycha rączke do buzi.
 

Załączniki

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 104
  • ScreenShot003.jpg
    ScreenShot003.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 115
  • ScreenShot007.jpg
    ScreenShot007.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 105
  • ScreenShot010.jpg
    ScreenShot010.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 98
  • ScreenShot006.jpg
    ScreenShot006.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 101
  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 89
  • ScreenShot005.jpg
    ScreenShot005.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 92
  • ScreenShot009.jpg
    ScreenShot009.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 100
  • ScreenShot004.jpg
    ScreenShot004.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
asia super, dużo pieknych zdjeć..ja znowu zapomniałam zabrać swoje, zeby zeskanować. W poniedziałek wezmę..
dziuba, wiem, wiem..ale to czasami silniejsze ode mnie...
 
wycinałąm te foty z filmiku, taki filmik to jednak super sprawa, popatrzeć jak tan maluch się rusza i super pamiatka, wógóle nie żałuje tych 200 zł.
 
na badaniach w gabinecie 3d/4d, bo jak pisłam moja gin uważa że ma słaby sprzet i tego nie robi, więc poszłam prywatnie
 
a no tak pewnie ni edoczytałam, ja idę 10.03 na prenatalne, udało mi się za 200 zł, a w kilku klinikach ceny rózne od 250 do 360. I włąsnie tez będę miała 3D/4D. Zobaczymy, może się dowiem kto w brzuszku siedzi.
 
Asia super dzidzia, mój maluch na wizycie też ssał palucha i łapał się za głowę, jakby miał tyle zmartwień :-D a ginka jeszcze to tak śmiesznie komentowała, że miałam łzy w oczach i z rozśmieszenia i ze szczęścia :-)
Ania ja jak przeczytałam posta, którego napisała kardamon, to pierwsze co pomyślałam, to że nie powinniśmy siebie nawzajem stresować i dodawać zmartwień, myślę, że niepotrzebnie to napisała. Miała na pewno dobre intencje, ale wiadomo, jesteśmy w I trym ciąży i niedość, że jesteśmy świadome większego ryzyka, to jeszcze hormony wariują. Sorki kardamon, jeśli cię uraziłam, ale nie piszmy takich rzeczy, chyba, że na wyłączną prośbę którejś z dziewczyn :tak:. A ty Ania się nie przejmuj, NT twojej dzieczynki jest W NORMIE!!!!! Zacznij się dziewczyno cieszyć ciążą, ja przestaję się wczytywać i rozmyślać, mam zamiar budzić się co rano szczęśliwa, że mam moją coraz większą kruszynę ;-)
Mira trzymam kciuki, żeby dzidzia ujawniła co tam kryje między nóżkami :tak:
 
reklama
a no tak pewnie ni edoczytałam, ja idę 10.03 na prenatalne, udało mi się za 200 zł, a w kilku klinikach ceny rózne od 250 do 360. I włąsnie tez będę miała 3D/4D. Zobaczymy, może się dowiem kto w brzuszku siedzi.

to drogo u was to usg u nas niby we wrocku wszystko dorgie, a 200 zł to standard na 3d/4d
dobrze że udało ci się taniej znaleźć. Moim zdaniem sporo sobie liczą za to, ale nie żałuje tej kasy ani troche. Do mnie po tym jak zobaczyłam mlucha jakoś w końcu dotarło że ja naprawdę jestem w ciąży i będe mieć dziecko. Wczęsniej to jakaś obastrakcja była. Tylko teraz ciągle sie zastanawiam co on tam robi :)
 
Do góry