reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

śliczne zdjęcia..ja też mam, nie umiem wkleić..muszę nad tym popracować;-)
mój maluch ma 2,69 cm, serducho bije 171 na minutę. ciąża wychodzi ciągle 2 dni mniejsza jak na suwaczku..
 
reklama
Mogłaby być dziewczynka żebym miała parkę ,ale mam przeczucie że będzie kolejny synek.

Wiesz, że je mam podobnie:-D
Chciałabym dziewczynkę bo mamy synusia więc teraz mogłaby być dziewuszka ale przeczucie mam na chłopczyka.
Jeszcze jakieś 3 mies i może się dowiemy:tak:
 
Jeszcze jakieś 3 mies i może się dowiemy:tak:
A czemu chcesz czekac 3 miechy ???? Przy Kasce pierwszy raz zasugerowal mi ze bedzie dziewczynka w 13 tygodniu na badaniu przeziernosci a 4 tygodnie pozniej to potwierdzil :) Duzo zalezy od sprzetu i wprawnego oka gina :) Teraz we wtorek ide na przeziernosc i tez mam nadzieje ze moze cos zobaczy :) My z M jakos mamy przeczucie na 2 dziewczynke ,ale pozyjemy zobaczymy :)
 
Trixi
Czyli to co czytałam to prawda, że już na tym badaniu można zobaczyć co tam w nas siedzi :)

Ja przeczuwam dziewczynkę, mój nie chce słyszeć nawet o dziewczynce, ma być synek i koniec, a jak nie będzie to moja wina :) to mu tłumacze że co jak co ale to wina jego plemników, mógł je przecież lepiej trenować.

Ja wróciłam og gin i wszystko z maleństwem dobrze.
Musze sie udać do chirurga z moimmi biednymi obolałymi nogami i biodrami :(
Tak sobie teraz przypomniałam że ból i opuchlizna nóg to może być wynik zatrucia ciążowego, ale to chyba za wcześnie jeszcze ?
A czy zatrucie może byc dziedziczne,? tzn skłonność do niego?
 
Motylla słodziutkie maleństwo :-) Jaki olbrzym już ;-)
Aniu to ćwicz te wstawianie zdjęć i pokazuj nam swojego maluszka :-)
 
Trixi w poprzedniej ciąży mój gin na swoim sprzęcie stwierdził płeć dopiero ok 20 tyg ale cały czas narzeka na ten sprzęt. Teraz idę do niego prywatnie i z tego co opowiadał to ma nowy, bardzo dobry aparat więc może coś już zobaczy? Mam nadzieję!:tak:
 
śliczne maleństwa dziewczyny:):):) ja ide do lekarza 16 w środe wiec mam nadzieje ze i ja wkleje zdjecie mojej dzidzi:) pozdrawiam
 
reklama
Dziewczynki jestem szczęśliwa, bo za jakies dwie godzinki jadę na wizytę u połoznej i usg. Muszę jechać do Manchester-u - ponad godzinke ode mnie, - korki pewnie będą, bo piątek i na 18.00... Wyjadę o 16.00 - mam nadzieję, że zdąże ;)
 
Do góry