reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

No ja po wizycie:-(Chyba miałam pzrczucie ze sie tak denerwowałm:-(Ciśnienie miałam dziś 160/80(do tej pory cału czas120/70)Jakl oglądnął moje opuchnieta nogi i jeszcze bardziej opuchnięte ręce,to tylko zapytał czy mnie czasem stawy nie bolą.No bolą.od ostatniej wizyty przybyłam 2,5kg(!!)a jem cały czas tak samo.Sprawdził sobie ostatnie wyniki badań i jak powiedział wszystko mu sie poukładało .Dowiedziałam sie ze mam zatrucie ciążowe.Iszyjka mi sie niewiedzieć czemu wygięła do tyłu.Idę do niego we wtorek,bo niepokoją go te skurcze i to zatrucie ,którego trzeba pilnować.
Mam mega doła:-(

Oj bidulko:szok::no:, współczuje bardzo.
 
reklama
No ja po wizycie:-(Chyba miałam pzrczucie ze sie tak denerwowałm:-(Ciśnienie miałam dziś 160/80(do tej pory cału czas120/70)Jakl oglądnął moje opuchnieta nogi i jeszcze bardziej opuchnięte ręce,to tylko zapytał czy mnie czasem stawy nie bolą.No bolą.od ostatniej wizyty przybyłam 2,5kg(!!)a jem cały czas tak samo.Sprawdził sobie ostatnie wyniki badań i jak powiedział wszystko mu sie poukładało .Dowiedziałam sie ze mam zatrucie ciążowe.Iszyjka mi sie niewiedzieć czemu wygięła do tyłu.Idę do niego we wtorek,bo niepokoją go te skurcze i to zatrucie ,którego trzeba pilnować.
Mam mega doła:-(

No to nie dobrze, zatrucie to powazna sprawa, ale dziwne ze Cię nie skierowal od razu do szpitala, tak się robi przy zatruciu,.... I pewnie szybsze rozwiązanie Cię czeka przez CC jak Ci ciśnienia nie zbiją.....Trzymam kciuki kochana najważniejsze się nie załamywać,
 
Elizabeth wiem ze wymaz z odbytu pobieraja glownie na wykrycie bakterii (tak jak ten moj zasr.. paciorkowiec) wiec dobrze ze sie Toba tak zajmuja;-)

Kluska zgadzam sie z eedytka ze jakby gin mial powazne obawy to dalby skierowanie do szpitala. Wszystko bedzie dobrze,musi byc!Trzymamy kciuki:tak:

Ja od dwoch dni borykam sie z opryszczka wargowa,wiem ze nie jest grozna dla maluszka jesli nie przeniesie sie na dolne partie ciala.
 
No ja po wizycie:-(Chyba miałam pzrczucie ze sie tak denerwowałm:-(Ciśnienie miałam dziś 160/80(do tej pory cału czas120/70)Jakl oglądnął moje opuchnieta nogi i jeszcze bardziej opuchnięte ręce,to tylko zapytał czy mnie czasem stawy nie bolą.No bolą.od ostatniej wizyty przybyłam 2,5kg(!!)a jem cały czas tak samo.Sprawdził sobie ostatnie wyniki badań i jak powiedział wszystko mu sie poukładało .Dowiedziałam sie ze mam zatrucie ciążowe.Iszyjka mi sie niewiedzieć czemu wygięła do tyłu.Idę do niego we wtorek,bo niepokoją go te skurcze i to zatrucie ,którego trzeba pilnować.
Mam mega doła:-(
Głowa do góry. Na pewno będzie dobrze. Odpoczywaj kobieto tylko.

A ja się melduję po wizycie. Jednak usg miałam. Mała ma 2300 i jest zdrowa. Nie zmieniła pozycji, główkę ma na dole. Ale jak obmacywał mi brzuch to stwirdził, że na jego oko to ta waga na usg trochę zaniżona, że tak 2500-2600 mu się wydaje:sorry::sorry::sorry:. Zamknięta jestem więc ok. Do 27 mam utrzymane zalecenia, wizyta 25. ale mówi, że po 27 dzidzia już terminowa i będzie można powrócić do w miarę normalnego (jak na ten okres) stylu życia. Czyli zakaz kochania będzie zdjęty:-):-):-). Tylko jedno mnie niepokoi. Pytałam go o paciorkowce. A on twierdzi, że to nie jest rutynowe badanie, że jeżeli nie widzi żadnych w badaniu moczu czy morfologii to nie kieruje na to badanie i że ogólnie badania różne można mnożyć ale nie ma takiej potrzeby:eek::eek::eek::eek:. Więc tego badania na tego paciorkowca badania mieć nie będę:no::no::no::no::no:.

O i potwierdził po raz kolejny. Na 100% dziewczynka!
 
Kluska trzymaj się dzielnie :tak:.Moja koleżanka też miała takie zatrucie i to bardzo duże i dzidziuś urodził się zdrowy , po prostu musisz się oszczędzać a lekarz na następnej wizycie poda ci dalsze wskazania.:happy:

Ja absurdalnie zauważyłam że im więcej niegazowanej wody pije tym rzadziej jestem opuchnięta, więc dziś musze dużo pić w nocy , bo jutro mam wizytre u gin i ważenie , ciekawe ile mi przybyło . W tym miesiącu miałam zrobić tylko mocz i usg , ciekawe co tym razem będzie.

Dobrze że wasze dzidzie zdrowe , oby tak do końca zostało u nas wszystkich:-)

Elisabeth ja miałam jeden wymaz na początku ciąży ale tylko z pochwy.
 
Dostałam skierowanie na wszystkie badania,a sprawdziłam sobie ost wyn, i miałam podwyzszone leukocyty i śladowe il białka w moczu.Nie chciał mnie na razie kłaść do szpitala.bo mówiłże ma nadzieję że dieta itd da efekty.I to mnie pociesza,bo tak jak piszecie gdyby było bardzo zle to od razu by mnie położył.Najbardziej martwią go te obrzęki i ból stawów i to że cisnienie dotychczas dość niskie(całe życie mam takie niskie)tak podskoczyło.
Oczywiśćie uświadomił mnie co do możliwośći wcześniejszej cesarki.Wszystko będzie uzależnione od tego czy będzie lepiej czy gorzej.A tu kasy brak na uzupełnienie torby:-(
Dzięki za słowa otuchy!:tak:Staram sie mysleć pozytywnie!!Teraz to byle do wtorku
 
reklama
Dziewczyny byłam wczoraj na wizycie u mojej gin. Najpierw myślałam, że nie wyrobie ze stresu, bo byłam umówiona na 16.45, a weszliśmy po godzinnym opóźnieniu. Wyniki mam dobre i co najważniejsze nie muszę iść do szpitala. Mój Filipek waży 1903 gramy i w ciągu dwóch tygodni przybrał 417 gram. :-):-):-) Gin powiedziała, że duży nie będzie ale najważniejsze, że jest zdrowy. Tak wczoraj szalał, że nie mogła go zmierzyć- to ma chyba po tacie :wink: Następną wizytę mam za dwa tygodnie, ciąża nie jest zagrożona i mały obrócił się główką w dół. :-D
 
Do góry