reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
Prezentuję wam zadarty nosek mojej Kuleczki 25t1d :-):-):-)


p1050249.jpg
No, śliczny nosek, śliczny :-):-):-)
 
Cześć dziewczyny ale mnie dziś wkurzył lekarz:baffled: niby połókowe miało być z 3d4d ja wchodze a on mówi że za wcześnie dopiero po 30 tc :dry:oględnie wszystko sprawdził na 2d nawet nie zmierzył i nie zważył niuni i wziął 150zł :dry:a mnie aż nosiło co za kretyn a tak polecany już do niego nie pójde to ja na zwykłym za 70zł więcj widziałami ja się zdenerwowałam to mała też 168 uderzeń serca na minute :szok:, ale chociaż potwierdził że dziewczynka na 100% :tak:a po wizycie się poryczałam bo czekałam 2 miesiące już na 3d a nadal nic nie wiem dupek......:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczyny ale mnie dziś wkurzył lekarz:baffled: niby połókowe miało być z 3d4d ja wchodze a on mówi że za wcześnie dopiero po 30 tc :dry:oględnie wszystko sprawdził na 2d nawet nie zmierzył i nie zważył niuni i wziął 150zł :dry:a mnie aż nosiło co za kretyn a tak polecany już do niego nie pójde to ja na zwykłym za 70zł więcj widziałami ja się zdenerwowałam to mała też 168 uderzeń serca na minute :szok:, ale chociaż potwierdził że dziewczynka na 100% :tak:a po wizycie się poryczałam bo czekałam 2 miesiące już na 3d a nadal nic nie wiem dupek......:baffled:

No nie dziwie ci się wcale kase skasował a niewiele z tego wynikło :no:
ja chodze za darmo bo mam prywatne ubezpieczenie z firmy i tez sie w zeszlym miesiącu wkurzyłam jak się okazało że papieru do usg zabraklo i nie wydrukowal mi przez to zdjęcia :angry: i tez tak oględnie stwierdził ze wszystko ok. Moj w ogole taki mało wylewny jest w sensie informacji - teraz głownie zajął sie moim wynikami i moim badaniem generalnie obejrzał mała na usg - stwierdził ze wszysto OK i mi obiecał ze na nastepnej wizycie dokładnie pomierzy mała a widze ze wiekszosc dziewczyn na kazdej wizycie ma podawana wage dziecka itp:-( Oni chyba nie rozumieją że my takie wyedukowane i dociekliwe matki jestesmy :-D;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry