reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Ja ostatnio robiłam i byłam po serku wiejskim z miodem... Dzisiaj M odbierze wyniki i zobaczymy...
ALE wiesz co, jak byłam wtedy na IP na urologii to robili mi to badanie, a zgłosiłam się do nich po południu:tak::tak: pytałam czy te wyniki coś dadzą skoro jadłam obiad, a lekarz powiedział że tak...
I wyszły Ci te badania? :-D:-D:-D
No, nie tak mnie uczyli :-D:-D Nigdy mi mocznika i kreatyniny po jedzeniu nie zrobili....
 
reklama
Nie wiem jak wyszły bo M odbierze dzisiaj wyniki...

A ja po prostu nie chciałam sama całkiem na czczo jechać do miasta, bo się po prostu bałam że gdzieś zasłabnę... (M był w pracy)
 
Czy na kreatyninę i mocznik trzeba być na czczo?

Dziś mam wizytę o 18:30 proszę o kciuki ;-)

Kciuki zacisniete!

Asieńka zgadzam się z tobą. Wogóle delikatnie mówiąc wkurza mnie jak facet wymądrza się na temat porodu. Za przeproszeniem co on może wiedzieć co kobieta czuje gdy zaczyna mieć skurcze czy odejdą jej wody. Czekanie ze skurczami jeszcze rozumiem, bo nieraz to jest fałszywy alarm, ale czekania przy odejściu wód już nie.

Dokładnie...

To nas kolega zdenerwowal:wściekła/y:
Az zesmy naprodukowaly kilka stron w ciagu kilkunastu minut... :cool2:
 
Petinka, Asheara dzięki


Ja ostatnio robiłam i byłam po serku wiejskim z miodem... Dzisiaj M odbierze wyniki i zobaczymy...
ALE wiesz co, jak byłam wtedy na IP na urologii to robili mi to badanie, a zgłosiłam się do nich po południu:tak::tak: pytałam czy te wyniki coś dadzą skoro jadłam obiad, a lekarz powiedział że tak...

Tak, tak, na czczo :tak: To badania metabolizmu białka, więc na czczo :tak:
Dziewczyny ja zaraz coś rozwalę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoniłam do położnych i powiedziały żeby o 18 przyjechać na badania jak mi głupoty powychodzą to pozabijam.
Ja już siły nie mam, ludzie ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
 
Dzwoniłam do położnych i powiedziały żeby o 18 przyjechać na badania jak mi głupoty powychodzą to pozabijam.
Ja już siły nie mam, ludzie ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Yyyyy.... :confused2::sorry::-D U nas labolatorium przyjmuje próbki jedynie do 10ej rano :-D Oczywiście później też robią jakieś analizy i badania, ale tylko z oddziałów i tylko na cito...

A co się przejmujesz? Tak Ci kazano, tak rób. Jak wyjdą złe, to jeszcze raz zrobisz. A jak wyjdą dobre to problem z głowy.
 
Yyyyy.... :confused2::sorry::-D U nas labolatorium przyjmuje próbki jedynie do 10ej rano :-D Oczywiście później też robią jakieś analizy i badania, ale tylko z oddziałów i tylko na cito...
U mnie coś porobili z próbkami muszę powtórzyć i mają na mnie czekać z pobraniem bo normalnie do 12 pobierają.
Chyba nie ma sensu robić tego mocznika i kreatyniny jak mi głupoty powychodzą.
Cyniczna masz rację jak wyjdą głupoty to w środę rano powtórzę.
 
Jutro mam wizytę u gina to zapytam, w razie czego powtórzę badanie, co tam...
Cyniczna dzięki :*

Kinguś wrzuć na luz... ;-):-D:-D:-D
 
Kinguś wrzuć na luz... ;-):-D:-D:-D
No właśnie chyba się tym wszystkim za bardzo przejęłam.
Dzięki za sprowadzenie na ziemie;-);-)
Poczytałaś o tych czopkach?

Właśnie zadzwoniłam do położnych i umówiłam się na jutro rano na badania.
W dużej mierze od wyników będzie zależało czy pójdę do szpitala więc chce mieć pewność, że będę wiarygodne.
A teraz wrzucam na luz :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinguś nie poczytałam, już mam dość czytania na dzisiaj - matko, co za produkcja!!! :szok::szok::szok: muszę odejść od komputera bo dostaję już oczopląsu :-D:-D:-D:-D
 
Do góry