reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty naszych maluszków (szczepienia, wymiary, konsulatacje, porady)

reklama
u nas niby tez, ale skoro wizyta nam się nalezy, to czekam na ten patronaż! A co!
 
U nas jest dokładnie to samo, niestety sama teoria. Wczoraj zadzwoniłam do przychodni i sama się upomniałam o wizytę patronażową, okazało się, że lekarz chciała przyjść dopiero w przyszłym tygodniu, ale będzie już jutro :)
 
To chyba w teorii ładnie tak brzmi. Nas umówiła położna z przychodni na przyszłą środę dopiero. A sama to nawet nie przyszła tylko przez tel. się zapytała czy mam jakieś pytania...
 
Gabryś! odlep ten opatrunek! rany lepiej się goją jak ma do nich dostęp powietrze:) mi np. po cesarce plaster oderwali po 12 godzinach:) właśnie z tego powodu:):):) 3mam kciuki za wizytę!!:):)
 
Buuuuuu mój Kasinek nie wrócił jeszcze do wagi urodzeniowej. Urodziła się 3860g, w szpitalu spadłam mi do 3500g i w 16 dobie waży 3820g. Byłam taka dumna, że na cycku z kapturkiem to kapturkiem ale cycku i dupa ;( Muszę dokarmiać po dzisiejszej wizycie.
 
Oceanica - a jak karmisz? W sensie - na początku karmienia leci takie wodniste mleko i jak się robi gęstsze to dziecko czasem nie chce dalej ssać (bo się męczy), a wtedy mamy często zmieniają pierś. I czasami przez to dzieci nie przybierają...
 
My już po :)
Pępek odpadł podczas wizyty, hurra!!:D mam go dalej przemywac jeszcze, ale poza tym wszystko z nim dobrze :)
pani doktor pochwaliła Amelke, ze jest bardzo ruchliwa, ładna, i ze trzyma mocno głowę :)
waga przy wpisie ze szpitala 3100g, a dzis 3740g :O
a minęło tylko 12 dni :p
powiedziala, ze dziecko powinno miesięcznie przybywać ok. 700g, ale skoro tak dużo przybyła to niech jej bedzie, zobaczymy co dalej na następnej wizycie :)
kurcze, nie widzę po niej by tyle przytyla :p
moze poszło jej w tyłek, po mamusi :D
 
reklama
Strzyga jedno karmienie jeden cycek i teraz np trwało to godzinę. Jak zasypia to przebudzam. Dokarmiać drugim? Nie wiem co robię nie tak. Dostaje 8-10 razy dziennie. Najkrócej 30 minut. I zawsze z jednej. I nie chce mi przytyć kurczak :-(
 
Do góry