reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Dzisiaj kontrolna wizyta u gina, w sumie trochę się zdziwiłam bo byłam przekonana, że w LuxMed w swoim gabinecie nie ma USG, ale jest, tylko bardzo kiepskie, jednak serduszka dało się posłuchać:) No i coś tam było widać, że dzieciątko ma się dobrze. Celibat odwołany:) Dostałam skierowanie na kolejne badania typu morfologia + toksoplazmoza, generalnie jak mu powiedziałam o tym łososiu to mi ogólnie odradził chodzenie do restauracji, no ale przecież prędzej sobie teraz pochodzę niż z małym dzieckiem:p A ten łosoś to była bardziej moja wina niż restauracji, bo nie pomyślałam, że taki przyrządzony w niższej temperaturze jest ryzykowny.

no po odwołaniu celibatu, czyli... do zobaczenia za tydzień, dwa???
 
reklama
Melduje sie po wizycie. Byla dosc krotka i rzeczowa, bo pani doktor znowu wkurzona na poradnie i szpital(od jakiegos czasu chyba jakis konflikt tam sie kroi). No ale najwazniejsze ze szyjka jest tak samo dluga jak byla ostatnio i wszystko jest ok. Usg mi normalnego nie robila tylko dopochwowe zeby ocenic dlugosc szyjki no i zerknela tylko czy dzidzia sie rusza i serducho bije. Nawet go dobrze nie ogladala i nie mierzyla. Nastepna wizyta za 4 tygodnie i wtedy usg polowkowe. A co do moich zawrotow glowy to stwierdzila ze widocznie za krotka przerwe mialam miedzy ciazami, plus jeszcze karmienie piersia do czasu drugiej ciazy i organizm nie mial czasu sie zregenerowac. Mam sie oszczedzac, zdrowo odzywiac i lykac witaminy. Tylko kurcze jakos mi nie po drodze do apteki i jeszcze ich nie lykam. Ale dzisiaj musze sie wybrac bo mi sie luteina skonczyla to sobie cos kupie.
 
Melduje sie po wizycie. Byla dosc krotka i rzeczowa, bo pani doktor znowu wkurzona na poradnie i szpital(od jakiegos czasu chyba jakis konflikt tam sie kroi). No ale najwazniejsze ze szyjka jest tak samo dluga jak byla ostatnio i wszystko jest ok. Usg mi normalnego nie robila tylko dopochwowe zeby ocenic dlugosc szyjki no i zerknela tylko czy dzidzia sie rusza i serducho bije. Nawet go dobrze nie ogladala i nie mierzyla. Nastepna wizyta za 4 tygodnie i wtedy usg polowkowe. A co do moich zawrotow glowy to stwierdzila ze widocznie za krotka przerwe mialam miedzy ciazami, plus jeszcze karmienie piersia do czasu drugiej ciazy i organizm nie mial czasu sie zregenerowac. Mam sie oszczedzac, zdrowo odzywiac i lykac witaminy. Tylko kurcze jakos mi nie po drodze do apteki i jeszcze ich nie lykam. Ale dzisiaj musze sie wybrac bo mi sie luteina skonczyla to sobie cos kupie.

Ale super :) Najważniejsze, że z dzidzią ok :) i że szyjka ładna :)
 
witam, a więc jestem po USG - płeć na 99% dziewczynka.... dzidzia zdrowa :) prawidłowo się rozwija, tylko zmartwił mnie lekarz moją szyjką niby długa, ale jakieś dziwne uwypuklenia się zrobiły i sam się dziwi czemu.... pyta się mnie czy mam skurcze, cholera skąd ja mam wiedzieć jak wyglądają skurcze, mówie, że czasami mnie pobolewa w okolicach jajników i tyle.... kazał mi jesć MGB6, następna wizyta za 4 tygodnie, mam zrobić mocz, morfologie i obciążenie glukozą.
wybaczcie, że tylko tyle, ale padam na pysk....
 
reklama
Do góry