reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Agunia, trzymam kciuki zeby wszystko poszlo gladko a wyniki okazaly sie super!

Kroczek, gratulacje dla Ciebie i meza :) Moj tez zawsze jest pod mega wrazeniem a plytke z USG genetycznego ogladal juz chyba ze 20 razy ;D

A propos USG i meza, zapisalam sie po konsultacji z gin na USG 3D na przyszly czwartek. Maz strasznie cierpial ze mu wypada wyjazd sluzbowy akurat centralnie w te 3tyg kiedy trzeba zrobic USG polowkowe i gin uznala ze nie zaszkodzi jak mu sie zrobi 3 tyg wczesniej prywatny pokaz ;) A i tesciom bedzie mial co pokazac jak pojedzie, niech maja ;) Na szczescie mamy bardzo fajnego specjaliste od USG ze swietnym sprzetem i po stazu w Anglii, wiec maz jest podwojnie dopieszczony bo mu pan doktor wszystko tlumaczy po angielsku :)

Tylko ja mam 2,5h wczesniej wizyte u okulisty z atropina... Ciekawe czy beda cos na tym USG widziala, czy dopiero w domu obejrze na plycie ;D
 
reklama
dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. wszystko super :)) maluch rośnie jak na drożdżach, dr mówi, że niby 13 tydzień, a rozmiarowo to wygląda nawet na 16 :) serducho bije mocno, krwiaczek się wchłonął :) dzisiaj maluch siedział sobie głową w dół ;) ale się cieszę, uff :)
 
dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. wszystko super :)) maluch rośnie jak na drożdżach, dr mówi, że niby 13 tydzień, a rozmiarowo to wygląda nawet na 16 :) serducho bije mocno, krwiaczek się wchłonął :) dzisiaj maluch siedział sobie głową w dół ;) ale się cieszę, uff :)

Super wieści :)
 
Witajcie dziewczynki :)
Dzisiaj byłam na wizycie u innego ginekologa w celu potwierdzenia wszystkiego co mówi moja lekarka :) i trafiłam na tak fantastycznego ginekologa Pana że się teraz zastanawiam czy do niego nie przenieść prowadzenia ciąży :) dokładnie zbadał, dużo mówił, odpowiadał wyczerpująco na pytania no i zajrzał między nóżki dzidziusiowi i mówił ze jak na jego oko nic tam nie wisi, więc stawia na dziewczynkę :) teraz 4.11 mam wizytę u swojej lekarki i zobaczymy co ona mi powie :) a tak to serduszko pięknie bije i wszystko jest w najlepszym porządku :)
A teraz już lulku idę po dniu emocji :)
Kolorowych snów mamusie :)
 
Witajcie dziewczynki :)
Dzisiaj byłam na wizycie u innego ginekologa w celu potwierdzenia wszystkiego co mówi moja lekarka :) i trafiłam na tak fantastycznego ginekologa Pana że się teraz zastanawiam czy do niego nie przenieść prowadzenia ciąży :) dokładnie zbadał, dużo mówił, odpowiadał wyczerpująco na pytania no i zajrzał między nóżki dzidziusiowi i mówił ze jak na jego oko nic tam nie wisi, więc stawia na dziewczynkę :) teraz 4.11 mam wizytę u swojej lekarki i zobaczymy co ona mi powie :) a tak to serduszko pięknie bije i wszystko jest w najlepszym porządku :)
A teraz już lulku idę po dniu emocji :)
Kolorowych snów mamusie :)

No gratuluję moja droga :)
 
dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. wszystko super :)) maluch rośnie jak na drożdżach, dr mówi, że niby 13 tydzień, a rozmiarowo to wygląda nawet na 16 :) serducho bije mocno, krwiaczek się wchłonął :) dzisiaj maluch siedział sobie głową w dół ;) ale się cieszę, uff :)

Goga to gratuluję super wieści:) u nas też dzieciątko z wielkości jest minimalnie większe bo w środę z suwaczka wychodziło 13 tyg a na badaniu miało 13tyg i 4 dni. A w ogóle wg wyliczeń lekarza to ciąża w środę miała 12 tyg i 2 dni:) I bądz tu mądry.

Witajcie dziewczynki :)
Dzisiaj byłam na wizycie u innego ginekologa w celu potwierdzenia wszystkiego co mówi moja lekarka :) i trafiłam na tak fantastycznego ginekologa Pana że się teraz zastanawiam czy do niego nie przenieść prowadzenia ciąży :) dokładnie zbadał, dużo mówił, odpowiadał wyczerpująco na pytania no i zajrzał między nóżki dzidziusiowi i mówił ze jak na jego oko nic tam nie wisi, więc stawia na dziewczynkę :) teraz 4.11 mam wizytę u swojej lekarki i zobaczymy co ona mi powie :) a tak to serduszko pięknie bije i wszystko jest w najlepszym porządku :)
A teraz już lulku idę po dniu emocji :)
Kolorowych snów mamusie :)

Evelinka super wieści:)
 
reklama
Dzisiaj kontrolna wizyta u gina, w sumie trochę się zdziwiłam bo byłam przekonana, że w LuxMed w swoim gabinecie nie ma USG, ale jest, tylko bardzo kiepskie, jednak serduszka dało się posłuchać:) No i coś tam było widać, że dzieciątko ma się dobrze. Celibat odwołany:) Dostałam skierowanie na kolejne badania typu morfologia + toksoplazmoza, generalnie jak mu powiedziałam o tym łososiu to mi ogólnie odradził chodzenie do restauracji, no ale przecież prędzej sobie teraz pochodzę niż z małym dzieckiem:p A ten łosoś to była bardziej moja wina niż restauracji, bo nie pomyślałam, że taki przyrządzony w niższej temperaturze jest ryzykowny.
 
Do góry