reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

GoGa mi też wygląda na to, że będziesz miała synka. Bo córeczki z tak dużą łechtaczką to Ci nie życzę :-D (jakby buźka była mało sugestywna to jeszcze na wszelki wypadek dopiszę, że oczywiście żartowałam)
 
reklama
GoGa piekne zdjecie! :) Zazdroszcze tych fot 3D, ja na swoje musze poczekac jeszcze miesiac, bo obiecalam tesciowej ze pojdziemy razem ;)

Mandziolina, podoba mi sie ten artykul, bo zdjecia wskazuja mi na coreczke ;) Moze za tydzien juz okaze sie czy slusznie ;)

A ja dzis po badaniach, trzymajcie kciuki zeby gronkowiec okazal sie calkiem ubity ;)
 
Madzilolina świetny artykuł :tak:
Tylko mnie upewnil w moich przekonaniach, bo jakoś nie wierzę że można określić płeć w 12 czy 13 tygodniu :sorry: Owszem czasem się zdarza, ale chyba prawdopodobieństwo nie jest zbyt duże.
Ja na ostatniej wizytcie nawet nie pytałam o płeć, wolę poczekać i mieć większą pewność. Nie chcę nastawić się np. na chłopca a za miesiąć okaże się, że jednak dziewuszka będzie. Wolę uzbroić się w cierpliwość.

Goga a zdjęcie boskie :-)
 
Ja wczoraj w szpitalu mialam powtorke genetycznego usg w sumie tak sobie chyba lekarz chcial poogladac, bo przeciez wyniki tydzien temu byly dobre,a lekarz mlody i na dyzurze, starszemu by sie nie chcialo zawracac glowy takim badaniem o 20 wieczorem. Tym razem tez stwierdzil ze wszystko jest ok i sam zagadal czy byla juz mowa o plci. No i on tez stwierdzil ze bedzie chlopak. Wiec chyba sie juz nie zmieni. Eh musimy myslec intensywnie o imieniu bo jak zwykle z chlopcem problem.
 
Hej dziewczynki, wczoraj miałam wizytę USG i wszystkie badania. Jestem taka szczęśliwa, że w końcu się skończyła ta niepewność :) A jeszcze bardziej bo lekarz powiedział, że za równo moje wyniki jak i wszystkie pomiary u dzidziusia są bardzo dobre :) No i zobaczyłam w końcu jak się rusza w brzuszku :) Długo trwało bo lekarz nie mógł złapać serduszka (przez to że maluch tak się wiercił), ale przynajmniej sobie pooglądałam. Widziałam małe rączki nóżki, serduszko, nawet pęcherz moczowy i wątrobę :) No i między nogi doktor zaglądnął i powiedział, że wydaje mu się, że dziewczynka, ale żeby się jeszcze nie nastawiać. He he jasne :) Ja od początku wiedziałam, że będzie dziewczynka :p Wiek ciąży prawidłowy, czyli 14 tyg. Jestem przeszczęśliwa, że wszystko dobrze poszło. I już wrzucam zdjęcie :) Nie widać wszystkiego bo bobas ustawił się jakoś tyłem do nas, no ale jest :)

DSC_1357.jpg

W końcu i ja mam swoje zdjęcie :)
 

Załączniki

  • DSC_1357.jpg
    DSC_1357.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 54
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :) no Gaga ja tez tam widze synka :-)

ja na swoja wizyte teraz jeszcze musze 2 tygodnie zaczekac, dokladnie 2 tygodnie. Juz sie nie moge doczekac.
 
właśnie z tym chłopcem to sama nie wiem :) niby lekarz milczał i mówił, że jeszcze za wcześnie, ale jak dla mnie to ewidentnie coś tam wisi ;)) czyli mówicie, że chłopiec? :)

Ja widzę chłopca :p
Mój mąż też :D

GoGa piekne zdjecie! :) Zazdroszcze tych fot 3D, ja na swoje musze poczekac jeszcze miesiac, bo obiecalam tesciowej ze pojdziemy razem ;)

Mandziolina, podoba mi sie ten artykul, bo zdjecia wskazuja mi na coreczke ;) Moze za tydzien juz okaze sie czy slusznie ;)

A ja dzis po badaniach, trzymajcie kciuki zeby gronkowiec okazal sie calkiem ubity ;)

Trzymamy kciuki :) Za trupa gronkowca.:-D

Hej dziewczynki, wczoraj miałam wizytę USG i wszystkie badania. Jestem taka szczęśliwa, że w końcu się skończyła ta niepewność :) A jeszcze bardziej bo lekarz powiedział, że za równo moje wyniki jak i wszystkie pomiary u dzidziusia są bardzo dobre :) No i zobaczyłam w końcu jak się rusza w brzuszku :) Długo trwało bo lekarz nie mógł złapać serduszka (przez to że maluch tak się wiercił), ale przynajmniej sobie pooglądałam. Widziałam małe rączki nóżki, serduszko, nawet pęcherz moczowy i wątrobę :) No i między nogi doktor zaglądnął i powiedział, że wydaje mu się, że dziewczynka, ale żeby się jeszcze nie nastawiać. He he jasne :) Ja od początku wiedziałam, że będzie dziewczynka :p Wiek ciąży prawidłowy, czyli 14 tyg. Jestem przeszczęśliwa, że wszystko dobrze poszło. I już wrzucam zdjęcie :) Nie widać wszystkiego bo bobas ustawił się jakoś tyłem do nas, no ale jest :)

Zobacz załącznik 588166

W końcu i ja mam swoje zdjęcie :)

Gratuluję i życzę, żeby nie wyrósł jakiś ptaszek :D
Fajnie, że wszystko ok, naprawdę miło :)
 
reklama
Do góry