reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

a to mój bobas :))

bobas.jpg
 

Załączniki

  • bobas.jpg
    bobas.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 158
reklama
ładny chłopiec :)

Wreszcie jestem po wizycie - byłam w piątek po południu. Wizyta była prywatna u mojego ginekologa, którego na konsultacje odwiedzam w LuxMed, ale w LuxMed nie ma USG. I bardzo dobrze, że poszłam do mojego lekarza, bo zna moją sprawę, a nie był ograniczony czasowo jak w LuxMed, całe badanie było więc spokojne i bezproblemowe. Przez 40 minut lekarz cierpliwie obejrzał dzieciątko od stóp do głów, opowiadał co widzi, słuchaliśmy serduszko. Na mnie, oczywiście poza widokiem dziecka:) wrażenie zrobiły miny męża, do którego pewnie dopiero teraz dotarło, że to naprawdę jest już malutki człowieczek a nie jakiś krewetkopodobny robaczek. Na samym początku bejbik trzymał się rączkami za pępowinę, potem też podawał sobie ręce, raz pomachał, niesamowite przeżycia:) Chociaż szczerze mówiąc, nadal to do mnie nie dociera!

Jeśli chodzi o jakieś konkretne wymiary i cyferki to ich teraz nie podam bo nie mam ich przy sobie. Pamiętam tylko, że przezierność wyszła ok 1.0, co jest podobno rewelacyjnym wynikiem, a dziecko zgodnie z wymiarami na USG jest o kilka dni starsze (zamiast 12t5d wychodzi 13t3d czy jakos tak i zamiast 20 kwietnia wychodzi 15 kwietnia), ale trzymam sie tego co pisała marcia - że bardziej liczy się pierwsze USG i data OM. W każdym razie cieszę się niezmiernie, że dzieciątko się super rozwija i na razie rośnie sobie zdrowo. Spadł mi ogromny kamień z serca i dzięki temu z większą pewnością i nadzieją na powodzenie zaczynam II trymestr.

Aha i jeszcze fotki:)
Zobacz załącznik 587852Zobacz załącznik 587853

suuuper :) Cieszę się i gratuluję :)
 
Goga super zdjatko. Gebe twarz zaslonil, ale nogi rozlozyl :-)
Mojeboje super ze wszystko jest w porzadku. I zdjecia tez super, szczegolnie to z raczka.
Ja dzisiaj znowu przez chwile widzialam mojego wiercioszka. Niestety pani doktor na izbie go nie pomierzyla ale najwazniejsze ze serducho bilo a maly wierzgal nozkami.
 
właśnie z tym chłopcem to sama nie wiem :) niby lekarz milczał i mówił, że jeszcze za wcześnie, ale jak dla mnie to ewidentnie coś tam wisi ;)) czyli mówicie, że chłopiec? :)
 
Goga no właśnie ciekawe, tym bardziej, że tak niby w dół a jednocześnie spore haha, a powiedz to było jakieś 3d? mega fajowe zdjęcie!
 
reklama
Goga no właśnie ciekawe, tym bardziej, że tak niby w dół a jednocześnie spore haha, a powiedz to było jakieś 3d? mega fajowe zdjęcie!

patrząc na przykład w artykule podanym przez madziolina_p, tym bardziej nie byłabym pewna, że to chłopiec ;) podobno na początku u dziewczynki też może być takie coś ;) ciekawa jestem, co to na końcu będzie :)

a USG było 3D :)
 
Do góry