reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

miliondni nie denerwuj się, ja też miałam podwyższone i lekarka powiedziała żeby się nie martwic bo to po prostu slad po przebytej infekcji. Dla spokoju powtórz badania za kilka tygodni :) jestem w tym wątku pierwszy raz, ale też będę kwietniową mamusią termin mam na 8 kwietnia :) i jest to chłopiec :) pozdrawiam serdecznie

Witam nową forumowiczkę:-) No i gratuluje syneczka:tak:
Hej dziewczynki :) A ja już po wizycie i badania wyszły bardzo dobrze wszystko ujemne :) teraz mam wizytę dopiero za 5 tygodni a to będzie już 19 tydzień no i może uda się zobaczyć płeć :) już nie mogę się doczekać :)

Evelinkaa super że wszystko w porządku:-D
 
reklama
Zobacz załącznik 585947Moja dzidzia (nie wyraźnie widać) :/ Już po wizycie.. dzidzia zdrowiuśka, mach sobie nożkami i rączkami. Ale jaka jest uparta ta dziecika jak lekarz nie mierzył to dzidzi machała łapkami i sie wierciła a jak chciał sprawdzić przezierność kark. i co nieco podejrzeć to dupa.. chyba specjalnie bo lekarz i tak i siak go szturcha a ten ni chu.. sie nie odwruci hehe (ja nie wiem w kogo to takie uparte) :) I takim oto sposobem nie dowiedziałam sie jaka płec. dzidzi od główki do pupki 7,16cm :-) A przez to wszystko mam za darmo wizyte w poniedziałek - może wtedy sie uda. Dzięki dziewczyny za wsparcie :***
 
Zdjęcie0364.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0364.jpg
    Zdjęcie0364.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 53
a mam jeszcze takie pytanie czy któraś ma lekko podwyższone TSH? bo moja lekarka wysłała mnie do endokrynologa na kontrolę oczywiście z NFZ termin dopiero na styczeń więc muszę iść prywatnie więc 130zł będzie nie moje ;(
 
Miliondni spokojnie, taka wartosc przeciwcial nie jest jakos bardzo wysoka, tylko taka normalna jak po przebytym zakazeniu. Mysle ze mozesz spokojnie czekac do wizyty.

Evelinka, katix gratuluje wizyt!!!! Moj synek tez byl taki uparty na usg genetycznym i nie chcial sie przekrecic. No i taki uparty sie urodzil i jest do tej pory (po tatusiu ;-) )
 
ja tsh mam w normie ale mam za niskie ft4 - niedoczynnosc tarczycy. Dostalam leki. Ty pewnie tez powinnas brac, moze uda sie wczesniej zapisac gdzies do endo?
 
reklama
lizzy0209 a jaki masz wynik TSH? Ja ma 3,990 przy oznaczonym przedziale 0,270 - 4,200 Dziś byłam z wynikami u swojego ginekologa i powiedział, że wizyta u endokrynologa nie jest konieczna.
Btw, witam się pierwszym postem, zaczęłam trzynasty tydzień :)
 
Do góry