reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Myślę, że też byś walczyła, tak jak teraz walczysz:tak:
Różowe górą:-D

Niestety nie, znam siebie, teraz też świadomie bym się na dziecko nie zdecydowała.
Mimo, że bardzo chciałam mieć jeszcze dziecko to w obecnej sytuacji tzn kasa, zdrowie i wizja 9 miesięcy kłucia pewnie nigdy by 4tego nie było :D

Różowy się szerzy, u mnie już też :D

Madzikm, Madzia ciosek gratuluje pomyślnych wizyt i kobietki znów się pojawiły:) Serce rośnie od takich dobrych wieści:)

A ja się zapisałam do gina w Częstochowie na 6 grudnia:) Podejze m8jego mal6szka bo leniwy cos ostatnio:) Tylko sporadycznie da o sobie znać i
to tak lekko że zastanawiam się czy to on:)

próbowałaś go "rozruszać"?
wiem, że coś się jadło i piło mleko i wtedy po położeniu się zwykle dzidzia koppie
 
reklama
Witam - my już po naszym połówkowym usg i wszystko jest w jak najlepszym porządku!!!!:-):-)
Bejbik pięknie urósł, oczywiście lekarze tutaj raczej nie podają wszystkich wymiarów, ale pani doktor mierzyła wszystko, głowkę, nóżki, rączki i z wymiarów wychodzi 20t4d czyli idealnie. Maleństwo waży 378g!!! Narządy na swoim miejscu, serducho piękne, dzieciak wywijał nogami jak szalony. Łożysko wysoko, pani doktor pomierzyła nawet wody płodowe i jest idealnie:-)
No i oczywiście wieść najważniejsza, czyli moje przeczucia i Dagmar (bo kiedyś pisała) okazały się błędne i będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ!!!:-D:-D:-D
Oczywiście pani doktor powiedziała, że pomyłki zawsze się zdarzają i nie weźmie odpowiedzialności za zakup samych różowości;-)

Uff normalnie napięcie opadło:

Mam dwa zdjęcia
Zobacz załącznik 596285 Zobacz załącznik 596286

Czas zmienić kolor suwaczka :-D








Dziewczyny gratuluję super wieści!!! Więc mamy kolejne dwie dziewczynki i chłopczyka:-) Super!!!! Evelinkaaa piękne zdjęcia, aż ,i sie pychol do nich śmieje, a pępowiną się nie pzrejmuj, dobrze, że lekarz zauważył tak wcześnie i teraz będzie można monitorować czy się mała odplącze

ja też mam zdjęcie z takim dużym oczkiem :D dziecko aż się zdiwiło że je podglądamy
 
W zasadzie to nie próbowałam Dagmar bo jakoś tak nie wpadłam na to:-D Może te słabe ruchy to też wina łożyska na przedniej ścianie:) Może napiję się tego mleka bo na słodkie mój synek nie reaguje:)):-D Cwaniaczek jeden:)) Ale dam mu jeszcze ten tydzień na rozruszanie może jeszcze jest za mały i ma za dużo miejsca:))
Teoretycznie lekarz tydzień temu jak pytałam o ruchy dał mi jeszcze przynajmniej 3 tygodnie:/
 
Hej :-)
Dołączam do tych co szczęśliwe po wizytach. Miałyśmy dziś z córą połówkowe, wszystko tak jak być powinno, waży 400g, mam filmik ale zdjęć z tego ciekawych nie będzie, dziewucha gardę trzymała przez całe badanie ;-)
 
W zasadzie to nie próbowałam Dagmar bo jakoś tak nie wpadłam na to:-D Może te słabe ruchy to też wina łożyska na przedniej ścianie:) Może napiję się tego mleka bo na słodkie mój synek nie reaguje:)):-D Cwaniaczek jeden:)) Ale dam mu jeszcze ten tydzień na rozruszanie może jeszcze jest za mały i ma za dużo miejsca:))
Teoretycznie lekarz tydzień temu jak pytałam o ruchy dał mi jeszcze przynajmniej 3 tygodnie:/

e to c marudzisz i mnie martwisz cholero jedna :p

Hej :-)
Dołączam do tych co szczęśliwe po wizytach. Miałyśmy dziś z córą połówkowe, wszystko tak jak być powinno, waży 400g, mam filmik ale zdjęć z tego ciekawych nie będzie, dziewucha gardę trzymała przez całe badanie ;-)

No to gratuluję :) zaraz róż wyprze niebieskość z forum :D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dagmar nie chciałamCię zmartwić:)) Ja z Was najmłodsza z ciążą chyba jestem tzn ciąża najmlodsza bo ja to juz nie:-D Ale czułam Młodego już na pewno kilka razy ale sporadycznie jak się najwidoczniej bardzo rozpędzi:))
An fotografia to gratuluje córy:)
 
My już po:) Beczałam w drodze na wizyte bo mąż nie dojechał i miałam już wszystkiego serdecznie dość. A później pobeczałam się jak okazało się, że po 2 babkach będzie Synek:)
Waży 363 gr, ma 14 cm jeśli dobrze się dopatrzyłam, klejnoty wywalił i raczej nie ma możliwości pomyłki. W badaniach wszystko wyszło ok oprócz jednego, wyszedł jeden marker wad genetycznych, ognisko hiperehogeniczne w serduszku. Wystraszyło mnie to, mąż jak się dowiedział też się przejął bo zdarza się to u dzieci z ZD. Ale pani dr uspokoiła mnie, że jeśli nie ma innych markerów, nieprawidłowości w budowie czy wady serca to raczej ZD wykluczony. Muszę wierzyć że tak będzie. Czytałam na necie, że jest to niewielkie zwapnienie i pojawia się często po infekcji u matki i najczęściej szybko zanika. Pozostaje tylko wierzyć, że nie będę w tym 1% możliwości ZD i wszystko będzie ok.
 
reklama
Do góry