reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Witam po długiej nieobecności :-)

Gratuluje dziewczynki udanych wizyt i wspaniałych maluszków :-)

Ja wczoraj byłam na USG połówkowym, maluszek rozwija się bardzo dobrze :-D no i jest potwierdzona dziewczynka :-D:-D:-D więc jest mała księżniczka :-) mąż się śmieje że teraz zacznie się szał zakupów a potem rozpieszczanie :-p
Jedyne czym się martwię to wyszło na badaniu że malutka ma owiniętą pępowinę dookoła szyjki dwa razy, lekarz mówi żeby się nie martwić bo teraz nic się jej nie stanie a może sam się odplącze jak dalej będzie tak fikać koziołki. Tylko teraz trzeba to monitorować i przed porodem sprawdzić czy coś się zmieniło bo jak nie to wtedy czeka mnie cesarka. No cóż zobaczymy najważniejsze ze teraz wszystko jest dobrze i niech tak zostanie do końca :-D

A oto nasza maleńka Niunia :-)

CAM00222.jpg CAM00220.jpg
 

Załączniki

  • CAM00222.jpg
    CAM00222.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 196
  • CAM00220.jpg
    CAM00220.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 193
Juz sie powoli gubie w tych wizytach i co u kogo!!!
Aniolek lez jak najwiecej i odpoczywaj, nie chodz po schodach i nie dzwigaj. To bardzo wazne zebys sie teraz oszczedzala. A szyjka na pewno wytrzyma, tylko trzeba to monitorowac. Jak bedzie groznie to zaloza szew lub pesar i bedzie dobrze. Dotrzymasz do kwietnia spokojnie.

Kate, evelinka gratuluje udanych wizyt. Ale wam zazdroszcze ze widzialyscie swoje maluchy. A zdjecia evelinki cudowne!!!!
 
AGUTKA jak po usg?

Dziękuję,wszystko w porządku. :-) Synuś waży 470g i jest strasznym wiercipiętą - a na początku zapowiadał się na takiego spokojniutkiego. :-D Uciekał przed lekarzem,haha. ;-) Facet powiedział,że za Nim nie nadąża. :-D
Wszystkie wymiary,pomiary są w super porządku. :-)

A teraz bye do 9.12.,bo wtedy mam wizytę u swojej ginekolożki. :-D
 
Gratuluje wszystkim udanych wizyt:-) ja mam usg 5-grudnia I doczekac sie juz nie moge. Dzisiaj od mojego rodzinnego dostalam zwolnienie na 7 dni do 5 tego wlasnie bo przemeczona jestem I mam teraz odpoczywac;-)
 
Kroczek chyba pisala ze ma najpozniej polowkowe. Pociesze Cie ze ja mam niewiele wczesniej bo 17.12! A przeciez moja ciaza "starsza" od Twojej. No trudno trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. A jeszcze przed usg czeka mnie upust krwi.
 
Witam po długiej nieobecności :-)

Gratuluje dziewczynki udanych wizyt i wspaniałych maluszków :-)

Ja wczoraj byłam na USG połówkowym, maluszek rozwija się bardzo dobrze :-D no i jest potwierdzona dziewczynka :-D:-D:-D więc jest mała księżniczka :-) mąż się śmieje że teraz zacznie się szał zakupów a potem rozpieszczanie :-p
Jedyne czym się martwię to wyszło na badaniu że malutka ma owiniętą pępowinę dookoła szyjki dwa razy, lekarz mówi żeby się nie martwić bo teraz nic się jej nie stanie a może sam się odplącze jak dalej będzie tak fikać koziołki. Tylko teraz trzeba to monitorować i przed porodem sprawdzić czy coś się zmieniło bo jak nie to wtedy czeka mnie cesarka. No cóż zobaczymy najważniejsze ze teraz wszystko jest dobrze i niech tak zostanie do końca :-D

A oto nasza maleńka Niunia :-)

Zobacz załącznik 596160 Zobacz załącznik 596161

Cudeńko, ja chyba jednak pójdę na te 3d- tylko buzię cyknąć, ale jeszcze nie teraz :)

Dziękuję,wszystko w porządku. :-) Synuś waży 470g i jest strasznym wiercipiętą - a na początku zapowiadał się na takiego spokojniutkiego. :-D Uciekał przed lekarzem,haha. ;-) Facet powiedział,że za Nim nie nadąża. :-D
Wszystkie wymiary,pomiary są w super porządku. :-)

A teraz bye do 9.12.,bo wtedy mam wizytę u swojej ginekolożki. :-D

teraz to już spokojnie :)
 
reklama
Gratuluje wszystkim udanych wizyt:-) ja mam usg 5-grudnia I doczekac sie juz nie moge. Dzisiaj od mojego rodzinnego dostalam zwolnienie na 7 dni do 5 tego wlasnie bo przemeczona jestem I mam teraz odpoczywac;-)

No to teraz relaksuj się moja droga do 5 grudnia:))

Kroczek chyba pisala ze ma najpozniej polowkowe. Pociesze Cie ze ja mam niewiele wczesniej bo 17.12! A przeciez moja ciaza "starsza" od Twojej. No trudno trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. A jeszcze przed usg czeka mnie upust krwi.

No to marcia faktycznie pozno masz... Ja się chyba skuszę na skok w bok i umówię się na przyszły tydzień do lekarza z okolic bo i tak musze tu jakiegos miec:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry