reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

nathani niestety ta końcówka jest uciążliwa, czas dłuży się przeokropnie, czekanie dobija :-( chciałoby się już malucha przytulić a on ani myśli o wyjściu
 
reklama
Halina wiem mam podobnie, codziennie coś odczuwam i taka myśl o toto już....ale mija i niestety nie już
 
A najlepsze jest to, że większości z nas groził poród przedwczesny a tu proszę trzymamy się dalej w dwupaku :) skoro Mała nie chce wyjść to ja jutro jadę na zakupy. A co :-) fajne sandałki są w ccc;-)
 
Asica jak ja doczekam do 38 tc to też jadę na mega zakupy:) ja tylko mam obawy, żebym nie popłynęłą na tych zakupach:)) zawsze kogoś mam pod ręką bo jak mnie zaleje, to bynajmniej nie spalę się ze wstydu sama:)
 
Asica jak ja doczekam do 38 tc to też jadę na mega zakupy:) ja tylko mam obawy, żebym nie popłynęłą na tych zakupach:)) zawsze kogoś mam pod ręką bo jak mnie zaleje, to bynajmniej nie spalę się ze wstydu sama:)
to cale odejscie wod jak to w filmach pokazuja to fikcja - zadkoooo kiedy sie zdaza wiec nie przejmuj sie :)
Pozatym jedne zakupy cie nie rusza :p
Ja juz 4 tyg sie staram o porod i nima nic :D
 
reklama
Do góry